Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ikerpár lányoknak egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ikerpár lányoknak egyszerre jön meg az első menstruációjuk, illetve később egyszerre menstruálnak?

Figyelt kérdés
Egy ill. két petéjű ikrek különböznek ebben? Vagy ez nem számít?

2015. márc. 4. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A szervezetük nincs ekkora összhangban.
2015. márc. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Kedves első hozzászóló, dugtál már ikerpárokat, hogy ennyire tudod? csakadugáscsakaz!
2015. jún. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A menstruáció nem csak genetika, hanem a környezet is hatással van rá (pl. táplálkozás, külső hőmérséklet, de még a szexuális élet is). Csak akkor menstruálnának egyszerre, ha folyamatosan ugyanazok a környezeti hatások érnék őket, pontosan ugyanazt eszik, ugyanazokon a helyeken vannak, ugyanakkor szexelnek, ugyanúgy védekeznek, stb.
2015. szept. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ikerpárom. Én vagyok az idősebb 1 perccel és nekem jött meg először, tesómnak rá pont 1 hétre. Nem menstruálunk egy időben, nekem sokszor összevissza jön meg.
2015. szept. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Ott a válasz a 4. Hozzászólásban. Vagy nem tudsz olvasni? Mondjuk fel magnóra?
2016. aug. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!