Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha azt mondják rám, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondják rám, hogy aranyos lány vagyok, meg cuki, akkor már ronda nem lehetek?

Figyelt kérdés
Hozzá kell tegyem, hogy nem SZÉP jelzővel illetnek, hanem aranyossal, mindezt majdnem 21 évesen.:S

2015. márc. 5. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Küldj képet privátban és megmondom. :)
2015. márc. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%

de, sajnos épp ez szokta azt jelenteni hogy az illető csúnya :D

aki szép arra azt mondják hogy szép, szexi, csinos, az aranyos, cuki jelzők a csúnyáknak járnak, hozzáteszem ez a srácoknál is ugyanígy van.

2015. márc. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
fú köszi kettes
2015. márc. 5. 15:14
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagy baromság általánosítani... Ezeknek az "aranyos", "cuki" szavaknak annyiféle jelentésük van, ahányféle ember a földön él. Ráadásul nem is biztos, hogy a külsődre használják ezeket a szavakat, hanem mondjuk a bensődre.
2015. márc. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jó tényleg nem vagyok egy szép lány, már csak azt kell eldöntenem, hogy hogyan tovább ezzel a felismeréssel.:D
2015. márc. 5. 15:20
 6/9 anonim válasza:
Az akkor baj,valami szexéhessel beszélhettél
2015. márc. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha mutatsz magadról képet, tényleg egyszerűbb.De az én értelmezésemben az aranyos is szép és vonzó. Máséban nem biztos.
2015. márc. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne általánosítsunk, 2-s. Nekem ha bejön egy fiú, általában cukizom, meg édizem. Amúgy rám szokták mindkettőt mondani, hogy aranyos vagyok, máskor, hogy szép, stb. Az aranyost általában akkor mondják, amikor mosolygok. Szerintem az azért már jó jel kérdező, hogy azt mondják aranyos vagy! :) Esetleg küldhetsz képet, hogy véleményezzelek, ha akarod. 18/L
2015. márc. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Honnan veszed ezt a hülyeséget 2-es? Rám mondta már ugyanaz a fiú, hogy aranyos vagyok, csinos, meg jó csaj... Ráadásul én akkor mondom egy fiúra, hogy aranyos, cuki ha a külsőre gondolok, mikor tetszik az illető.
2015. márc. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!