Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mikor mondjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mikor mondjátok egy fiúra, hogy aranyos meg azt, hogy cuki?

Figyelt kérdés
Lehet esélyem egy olyan lánynál, aki ezeket a jelzőket használja rám? Ezalatt nem barátságot értek, hanem pl. párkapcsolatot.

2015. febr. 27. 16:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
Nem, ez a balf#sz finomabb megfogalmazása, lelki szemetesnek jó lesz, de nem tart férfinak.
2015. febr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

elsőnek: ez nem igaz.

én általában arra használok ilyesmi jelzőket, akiket nagyon szeretek, de úgy, mint mondjuk az öcsémet szeretném, vagy a bátyámat :D kis aranyosak. :D jót szeretnék nekik, szeretek velük lenni, beszélgetni, de semmi komolyabbat nem tudnék velük elképzelni. örülök, ha jól érzik magukat. szimplán ennyi. szerintem aki ezt mondja egy fiúra, az nem pasiként tekint rá. szóval kérdező: szerintem ne erőltesd. ha meg még is akar valamit, majd ő lép

2015. febr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Magyarán a második elmondta udvariasan és cukin azt, amit az első világosan és egyenesen :D



Fordított esetben úgy hangozna, hogy "ez a lány egy ku ööö izé, mindenki őt szereti" :D

2015. febr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

nekem tetszik egy fiú, aki cuki és aranyos

olyan kis ártatlanka

szóval lányként megcáfolom az előző 3 választ :D

2015. febr. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Csak olyan pasira szoktam mondani, akit kedvelek. A páromra is elég gyakran mondom, hogy aranyos, szóval nálam mindenképpen jót jelent.
2015. febr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én a barátomra is mondom, hogy cuki meg aranyos.. Persze nem a nap 24 órájában... DE én férfiként tekintek rá, van egy ilyen KISCUKI oldala is, amit imádok. Ennyi.
2015. febr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%
Az aranyos a legnegatívabb jelző, amit lány fiúnak mondhat. Azt jelenti, hogy csúnyának tart, és soha nem jönne össze veled.
2015. febr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Lányként mondom: én elég sokszor mondom arra h cuki aki tetszik. Szóval nálam pozitív (:
2015. febr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Erősen megoszlanak eddig itt a vélemények. 4:4

Az a probléma, hogy rólam elég gyakran mondogatják ezeket és nem mindig ugyanazok. Elég sok felől megkaptam már ezeket. Ez már több éve így megy. Nem igazán tudom, hogy ez előny vagy hátrány ha ismerkedni szeretnék.

2015. febr. 27. 18:20
 10/17 anonim ***** válasza:
Jajjj Bellatrix Luna Black, olyaaaan aaariii vaaagy :D
2015. febr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!