Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok és fiúk! Leírnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és fiúk! Leírnátok a nagy szerelmeitek (mindegy, hogy beteljesült vagy nem) jellemzőbb külső-belső tulajdonságait? Különös tekintettel azokra, amik megfogtak! Csak kíváncsiságból kérdezem. Köszi 23/f

Figyelt kérdés
2015. márc. 5. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:

humor( a legutóbbival elég sokat húztuk egymást,kicsit csipkelődőbben,de csak poén volt,én szeretem az ilyet)

figyelmesség

2015. márc. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Intelligencia, humor, figyelmesség.

Külsőre csak annyi, hogy ne legyen igénytelen.

19/L

2015. márc. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Minek???????→→→
2015. márc. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Általánosban nagyon tetszett egy srác. Udvarias volt és kosarazott. Mindkettő nagyon imponált. Nem volt különösebben jóképű és nagyon vézna is volt, de a viselkedése tetszett. Sajnos más lánynak is :(


A második már igazi szerelem volt. Ő sem volt valami jóképű. Én mentem oda hozzá, mert barátkozni akartam valakivel... aztán nagyon megtetszett, hogy olyan nyitott és örült... meg figyelmes volt nagyon. Ő nem volt jóképű. Velem egy magas. De nagyon udvarias, figyelmes, haverkodós és korrekt. Ezek tetszettek benne.


A harmadik szerelmem már jóképű volt, de nagyon taszított is, mert az egyetem ügyeletes Don Juanja volt. Minden pinát vízszintesbe akart látni. Eleinte keresztülnéztem rajta, de nagyon koslatott utánam. (amit nem értettem, mert nem is vagyok a jó nő kategória). Végül inkább megállapodás volt a járásunk mint nagy szerelem. Mint férfi akkor kezdtem el értékelni amikor láttam, hogy betartja a szavát és lehet rá adni. Ő magas volt, szőkés barna hajú, barna szemű. Nem sovány de nem is vaskos. Mondjuk izmos sem.


A negyedik férfi az életeben átlagos volt arcra. De nagyon tudott dolgokért lelkesedni. És azokat maximális szinten művelte. Amiért beleszerettem, hogy annyira lendületes és lelesek tudott lenni dolgok iránt. Ha a fejébe vette valamit, bármily őrültséget az véghez is vitte. És jelesen. Ő is kb egy magas volt velem. Kicsit vaskos és nagyon szőrős. :D


Szóval én eddig még egy férfiba sem szerettem bele pusztán a szépségéért. Ellenben már párba szerettem bele úgy, hogy különösebben nem tetszett. Mindegyikben volt olyan vonás, ami ami tetszett, mert úgy gondoltam, hogy az átlag férfiakban az nincs meg vagy nem ilyen szinten.

2015. márc. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Persze leírhatom, ha téged érdekel :D


188cm magas, kicsit mackosabb, de nem dagadt,csak van egy kis pocija, nagy karja és izmos lábai.


Kedves,odafigyelő, törődő,aranyos, önzetlen.

Meg tudok vele beszélni bármit, olyan mintha a legjobb barátom lenne.

A szex is nagyon jó.

Szeretem hogy tele van ötletekkel ,hogy hova menjünk, nem abból áll a kapcsolat,hogy egyikőnknél ülünk, vagy egy plázában. Imádok mászkálni, úgyhogy nàlam ez fontos.

És imádom mert imádom és kész. :D

2015. márc. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátom nagyon jóképű, mondjuk kevesen osztják a véleményem, de ez nem érdekel, nekem tetszik, ez a lényeg. Határozott, jólelkű, humoros, figyelmes, empatikus, házias, ügyeskezű.

Ami megfogott: a szép mosolya, cinkos tekintete, aztán a többi megtartott. :)

2015. márc. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Magas, sovány, hosszabb hajú, amit kis copfban hord, szemüveges, bolhapiacról öltözködik.

Árad belőle a művészet.

Ír, fest, zenél, sokszor együtt is tudjuk ezeket a csinálni.

Sokat beszél, de nem fecseg és amennyire kiforgataj a külvilágot, a kapcsolatunkban olyan józanul és racionálisan gondolkozik.

Először egyébként utáltam, mert nagyon óvodás módon közeledett, hógolyókkal dobált, megböködte a vállamat jobbról és baloldalról szólított meg...haha:)

18L

2015. márc. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, kivéve az okostojásét, aki leírta, hogy "minek" :D kíváncsiság, mint azt le is írottam volt. :) a hógolyós ismerkedés volt eddig a kedvencem :D
2015. márc. 5. 17:36
 9/9 anonim válasza:
Szőke haj(de ne ilyen tejfölszőke mesebeli herceg hajára gondoljatok,haem inkabb átmenet a szőke es barna közt),elképesztően kék szem. Viszonylag magas,izmos srac. Focizik. Kedves,aranyos,vicces,bolond es borzasztó sokat tud beszelni. :'D 15/L
2015. márc. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!