Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak sok lány/nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak sok lány/nő felháborodva, hogy a fiúk/férfiak-at csak a testük érdeklik, miközben a lányok/nők 99%-a szűk farmerban/leggings-ben jár?

Figyelt kérdés
Vajon miért jár abban? Talán nem azért, mert abban formásabbnak látszik a hátsója? De. Akkor mi ez a felháborodás?

2015. márc. 5. 16:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem a 9-es vagyok, de: Ezt nem lehet elmagyarázni, de talán attól, hogy testre simul, nem lóg össze-vissza, nem kell attól félni, hogy az alja koszos lesz, stb. De nem hiszem el, hogy most komolyan nekünk kell magyarázkodnunk a fiúknak, hogy mit miért hordunk... -.-
2015. márc. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom azzal, hogy valakit érdekel a testem, sőt, igénylem is. Viszont ha valakit CSAK a testem érdekel, azt onnantól kezdve hozzám méltatlannak tekintem. :)
2015. márc. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
95%
Lám most is leírták a csajok, hogy kényelemből hordják, amit elhiszem, én is azért szeretem és az pedig bosszantja őket, hogy qvának nézik benne, pedig alapjában nem ezért hordják. Én nem is értem tényleg miért gondolják a fiúk, hogy ezt csak nőknek van, ugyan úgy lehet pasiknak is hordani, akár textil, akár sztreccs félét praktikumból.
2015. márc. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
9-es vagyok, későn láttam a kérdésed. Azért, mert engem pl idegesít, ha lóg rajtam egy ruha, illetve nem is tetszik. Hadd legyek már abban, ami nekem jó, anélkül, hogy tárgynak néznének. Megengeded? Köszi.
2015. márc. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert nem csak testek, hanem érző és gondolkodó lények ők is? Gondolom te sem szeretnéd, ha valaki csak izmos felsőtestet meg egy szép nagy farkat látna benned. A külsőségek fontosak, mert a vonzalom alapját képezik, de attól, hogy a testünk iránti vágy fontos számunkra még nem jelenti azt, hogy csak arra van igényünk. Nem dugható puncik, hanem emberek szeretnénk lenni, akikkel nem csak az "alvás" jó, hanem az ébredés is.
2015. márc. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
83%

Ismerek olyat aki nem vesz fel ugy cicanacit, hogy kint van belole a segge, de megis oda vannak erte a pasik.

Osszintett megvalva szerintem igenytelen ha valaki igy hordja, meg ha azt is mondja, hogy kenyelmes, meg formasa teszi a popsit.

Ezek az ev minden napjaban ezt hordjak?!

Szerintem szanalmas az aki ezt csinalja.

Meg olyat is lattam, hogy valaki a baratnojenek huzogata lefele a polojat, hogy annak ne legyen kint a hatsoja :DD

2015. máj. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!