Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek is sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek is sokat számít a párotok iskolázottsága?

Figyelt kérdés
Én valamiért csak főiskolai/ egyetemi végzettségű, vagy éppen tanuló srácokkal/ férfiakkal állok le flörtölni, másokkal nem. Egy bizonyos szakterület pedig kiemelkedően vonzó számomra, ez esetben meg tízszereződik a szememben az illető. Mások is így vannak ezzel vagy csak én vagyok ennyire válogatós?

2015. márc. 5. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Hasonló véleményen vagyok mint te, kedves kérdező. Talán azért, mert az intelligencia fontos számunkra, és az iskolázottság biztosabb anyagi hátteret teremt a távlati elképzeléseink megvalósításához.
2015. márc. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
* megtízszereződik
2015. márc. 5. 18:28
 3/9 anonim válasza:
45%
az ilyeneket nem nevezném nőnek,haszonleső szutykok.
2015. márc. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy ápoló vagy egy tanár is egyetemi végzettségű és mégis havi 100-at keresnek... Nem a keresete érdekel.
2015. márc. 5. 18:30
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
mert a buták az okosabbakhoz vonzódnak, a gyengék az erősekhez,és így tovább,nők mindig maguk fölül akarnak párt,aki sokkal jobb mint ők.
2015. márc. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az intelligencia nem mérhető pl a diplomák számában. Tehát marad a pénz...
2015. márc. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1. Tévedésben élsz. Maga a végzettség sem intelligenciát nem ad, sem magas fizetéssel járó munkát.

Kapcsolatokkal és szerencsével lehet jó állása valakinek. Intelligens pedig az, aki képes gondolkodni önállóan.

Így az elvégzett évek nem igazán számítanak sokat. Persze van amit csak úgy csinálhatsz jól, ha értesz hozzá. De a csinálás és a jól csinálás közt hatalmas a különbség.

Ez a nézet, amit a kérdezővel együtt vallasz, alapjaiban véve primitív és nagyképű dolog.

2015. márc. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Értem. Úgy látom nem kellett volna feltennem ezt a kérdést.

Szeretném ha nem menne itt a sértegetés, mivel én sem írtam le semmi bántó dolgot.

2015. márc. 5. 19:08
 9/9 anonim válasza:

Túl sok a sztereotípia, és ez volt a kérdés, amire válaszoltak páran.

Te válogatósnak érzed magad? Miért baj, ha csak diplomás emberek érdekelnek? Miért baj, hogy neked számít az iskolázottság? A lényeg, hogy akivel párkapcsolatban vagy, azzal boldog legyél! Ezt a valakit pedig keresd ott, ahol úgy érzed, hogy megtalálhatod!

2015. márc. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!