Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna ha a párotok nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna ha a párotok nem nagyon tudna helyesen írni és jól tagolni a mondatokat vagy megfelelően használni az írásjeleket?

Figyelt kérdés

Kicsi kora óta gond van, nála az írással.

kigúnyolnátok érte?

Ez mellett okos, és intelligens.


2015. márc. 1. 15:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Engem zavarna. F
2015. márc. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a nyelvtannácikat igen
2015. márc. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én meg nem tudok számolni! Na. Ennyi.
2015. márc. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem gúnyolnám ki érte, mert tiszteletben tartom általában az alapvető emberi jogokat, de zavarna, ez nem olyan dolog, amit ne lehetne elsajátítani kis odafigyeléssel. Aki annyira hanyag, hogy ezeket nem tudja, az más is valószínűleg nehezebben ért meg.
2015. márc. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát ismerkedtem egy lánnyal akinek nem épp az írástudása volt a legjobb, de nem ez érdekelt.

Meg akartam ismerni, ez volt a lényeg.

Egyébként ha nagyon zavarna akkor azt szóvá tenném egy idő után.

Kisebb hibák néha-néha bejönnek ezzel nincs, mert én sem vagyok tökéletes ilyen téren. :)

2015. márc. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*mást is...
2015. márc. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, zavarna. Éppen emiatt, megtisztelve az ilyen személyt, össze sem jönnék vele. Magasan képzett ember vagyok minden téren, ez kiakasztó tud lenni.
2015. márc. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Villamosménoki diplomával nem hiszem, hogy hanyag lenne bárki is.
2015. márc. 1. 15:12
 9/12 A kérdező kommentje:
*Villamosmérnöki
2015. márc. 1. 15:13
 10/12 anonim ***** válasza:
Össze sem jönnék ilyennel... Hacsak nem diszlexiás/diszgráfiás. De ha nem az, és mégis úgy ír, akkor felejtős.
2015. márc. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!