Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki várja éppen, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki várja éppen, hogy valaki végre szerelmes legyen belé és viszont?

Figyelt kérdés

22/L vagyok, túl egy 4 éves kapcsolaton már egy ideje. nagy szerelem volt, de elmúlt. volt előtte is, utána is több próbálkozás, de sosem szerelem igazán, se részemről, se a srác részéről.

próbálok ismerkedni, eljárni ahová tudok, neten is, de semmi.

olyan reménytelen. úgy hiányzik már az érzés, hogy valakinek én kellenék. meg persze hogy valakit szerethessek.


2011. szept. 28. 23:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
menj el lődözni.
2011. szept. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 krvua ***** válasza:

ha ennyire keresed valszeg nem fogod megtalálni...

kicsit hanyagold a témát majd megjön.

2011. szept. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én... De Te még mindig jobb helyzetben vagy nálam, mert én a legutóbbi kapcsolatomban úgy jártam, hogy én voltam az, aki halálosan szerettem a páromat és mint kiderült, ő már az elejétől nem volt szerelmes belém. Én egyelőre ezt próbálom kiheverni, de én is nagyon szeretnék egy igazi, egyenrangú érzelmi kapcsolatot. Egyébként tapasztalatból mondom, hogy a célirányos pasikeresésből soha nem lesz semmi. Nekem a komolyabb szerelmek mind úgy érkeztek az életembe mint derült égből a villámcsapás, egyáltalán nem is terveztem, hogy pasit akarnék.


25 N

2011. szept. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
már nem görcsölök rá a dologra, csak nyitott vagyok ismerkedésre.
2011. szept. 28. 23:44
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor ne akarj szándékosan ismerkedni, ez ugyanaz mint a görcsölés. Mintha a homlokodra lenne írva, hogy szeressen már valaki légyszi...
2011. szept. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem várom. 18F
2011. szept. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a helyzet nálam is, mint nálad, kivéve a 4éves kapcsolatot és, hogy nem 22L vagyok, hanem 22F:)

Ha gondolod írjál privátot:) Na nem feltétlen ismerkedésre gondolok, hanem csak szimplán beszélgetni, aztán meg ki tudja:D

2011. szept. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mindennek eljön az ideje, csak ezt tudom mondani. Nekem is így kezdődött.. 4 év, már együtt éltünk, és puff, vége. Megunt. Utána 2 év alatt össz-vissz 1 1 hónapos kalandom volt, az is külföldön, és már nagyon utáltam a helyzetet.

Mikor végre randira került volna a sor, bár nem nyűgözött le a fickó (neten beszéltünk), suli miatt nem mentem. De még szerencse, mert akkor este rátaláltam életem nagy szerelmére. Szóval nyugi, biztosan rátalálsz te is, vagy ő rád, de lesz valaki! Addig is barátnőzz sokat! Szintén 22L :)

2011. szept. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én, de nem azt hogy valaki, hanem hogy egy bizonyos lány.
2011. szept. 29. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amióta élek, azt várom, h vki szerelmes legyen belém (lehetőleg lány), de ilyen sose lesz, mert csúnya vagyok.
2011. szept. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!