Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés csókolózni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés csókolózni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
naggggggggggggggggggggyon jóóóóóó....én imádom és minidg azt csinálnám,báár igaz h csütörtökön történt meg életem első csókja(csókolózása) de nagyon jó volt :)
2010. febr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Ha olyannal csinálod, akit szeretsz, és mondjuk nem fokhagymát evett előtte a másik, akkor a mennyekbe röpíti az embert.
2010. febr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jó:)...Bár van aki nem szeret csókolózni...Mint pl az én párom:D De ezt megoldom:D:D
2010. febr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Attól függ kivel csókolózol. Az igazán jó csókolózáshoz kell a vágy, a szenvedély, némi szeretet vagy legalább szimpatizálás és persze egy kellemes partner és környezet :-)


Akik nem szeretnek csókolózni, azok valószinűleg rossz személlyel próbálták. Tudom, mert én is csókolóztam kevésbé tetsző pasival, de amikor azzal csináltam, akit igazán szerettem ( vagy legalábbis nagyon bejött ) akkor tökéletes volt

2010. febr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A vágytól függ. Ha izgalmas a helyzet akkor egy finom csók isteni lehet! ;)
2010. febr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy idő után olyan semmilyen, olyan mint egy sima puszi, de csak lányokkal csináld:) És nézzenek ki jól, mert orkokkal smárni, az rosszabb, mint sajtreszelővel rejszolni
2010. febr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyooon joo érzés!!!! Bár csak akkor ha szereted az illetőt.
2010. febr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nagyon jó :) még akkor is ha nem szereted... :) de úgy a legjobb ha szereted :P
2010. febr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

az első csókom sz*r volt, még béna voltam meg féltem meg minden:/ de amikor másodjára csókolóztam.. húúha.. hát először kicsit furcsa érzés, de pár pillanat alatt belejöttem és olyan volt mintha már ezer éve ezt csinálnám.. hmm. aztán elgyengültem teljesen mert annyira jó volt.. gyaaa. meg kajak felizgultam. :$:):) dee nagyon-nagyon jó volt.. olyan bolond voltam hogy féltem.. :)

dejó érzés visszagondolni rá.. (LK)

éés ne fél te sem a csókolózástól, minden oké lesz, első blikkre furcsa lesz egy nyelv a szádban, de utána nagyon tetszeni fog :)

2010. febr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hülyeség hogy csak akkor isteni, ha azzal csinálod akit szeretsz!

Olyannal is isteni akihez csak vonzódsz, vagy izgat téged!

2010. febr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!