Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezeknek a nem dolgóz fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeknek a nem dolgóz fiatal lányoknak honnan van ennyi pénzük?

Figyelt kérdés

Csak kérdem...mert nagy drága cuccokba járnak, vagy legalábbis sok ruhájuk van, ami nincs ingyen.


De arról meg nem is beszélek, hogy a csaj munkanélküli már egy éve, aztán felhív engem telón, mert úgyis KORLÁTLAN a csomagja...


Pedig mondtam neki, hogy skype is jó lesz, de hát ő nem tudja hogyan kell IPHONE(!)-ra telepíteni.


Rakd össze: munkanélküli + korlátlan csomag + iphone5


És ez nem egyedi eset, mert napközben is meg éjszakában is nagyon sok ilyen lányt lehet látni, hogy kapanyél lóg ki a szájából, ugy értem, hogy nagyon prosztó stilusuk van, de pénz az mégis van valahogy...pedig elég valószinü, hogy szüleik valami lepukkant panel lakásban élnek 60-as éveki butorzattal meg ilyesmikkel, mint ahogy az pl egyik valóvilágos szereplőnek a kis magán interjújában is meg lett mutatva a tévében.


2015. márc. 5. 22:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Miért turkálsz más pénztárcájában? És rálátásra megállapítod, hogy valakinek a szülei hol és hogyan élnek?


Nőj fel és ne irigykedj azért, mert nekik látszólag könnyebb.

2015. márc. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!