Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK/NŐK! Miért vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK/NŐK! Miért vagytok ennyire butuskák, és ilyen kételkedő lények?

Figyelt kérdés

Azért a kérdés cím, hogy sokan olvassák el... :)


Akkor mondom:

-A legtöbb férfi egy aranyos, kedves szerény lányra vágyik aki jószívű, mosolygós, és intelligens. koránt sem a plazacicákra bukunk, mint ahogy sok lány hiszi. Nekem speciel egy átlagos lány fekete/barna/vörös/szőke hogy legyen mindenféle hajszín ami van, bár van ettől sokkal többféle is szóval mindegy, szóval egy ilyen lány aki értékes belsőt takar, lehet szeretni lehet vele játszadozni, viccelni, mosolyogni, szórakozni, élni, mindent amit szeretnénk csinálni, egyszerűen főnyeremény. :)


-a Legtöbb srác pusztán egy kis odafigyelésre vágyik, egy kis szeretetre, nem sokra, csak egy kevésre, hogy embernek érezzük magunkat.. Nekünk is jól tud esni egy kézfogás, egy mély érzelmes ölelés egy szeretlek szó, egy puszi, akár egy érintés, érdeklődés felénk, bármi, egy kis dicséren minden, és ezek nagyon nagyon apró cseprő dolgok, amik szinte jobbá teszik a mindennapi életet..


Szóval lányok gondolkozzatok el ezen, és viszonyuljatok máshogy a férfiakhoz, és ne tituláljátok mindent szemét bunkó érzéketlen, csak a szexre megy tuskónak.


Remélem változik kicsit a véleményetek, vagy ez nagyon nem hihető nektek lányok ?


Csak azt kéne megértenetek a férfiak is ugyanolyan emberi lények, érző szívvel, önbecsülettel, szeretettel, érzésekkel, vágyakkal,gondolatokkal mint ti.


Mi is ugyanúgy agyalunk napokat dolgokon, hogy mi legyen ahogy ti.. na ennyi mára bezárt a móka.



#hógolyó #szafaládé #gurke #vadpaprikás #szerelmespogácsa
2015. márc. 5. 22:56
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nagyon nem olyan lányokra vágyunk.. :D

Én legalábbis pl nem, és még nagyon sok férfi.

Gratulálok a Diplomához akkor.

2015. márc. 5. 23:51
 12/16 anonim ***** válasza:

Köszönöm.

Pedig igazán nem tudom másra fogam a sikertelenségem, hiszen birtokában vagyok az általad jónak vélt tulajdonságoknak. :)

2015. márc. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Mint ahogy írtam, egy mosolygós, átlagos külsővel lévő lány, akinek értékes a belsője lehet főnyeremény. :)


Hiába gyönyörű valaki, szinte tökéletes ha buta és nincs belső értéke, akkor értelmesebb embereknek nem kell.. a legtöbb pasi az ilyet úgyis csak megdugni akarja. nem kapcsolatra..

2015. márc. 5. 23:57
 14/16 A kérdező kommentje:

Azt azért hozzátenném, hogy az emberek nagy része buta, és nem látják meg az igazi értékes embereket. :)

Sokan felszínesek, ezért is írtam a kérdést ki részben.

2015. márc. 5. 23:59
 15/16 A kérdező kommentje:

Már már az is csodálatos érzés, ha képes valaki egy kis szeretetre és hagyja is magát szeretni :)


Ez magába felér mindennel kb, és ha tetszik a másik fél, külsőre, sőt még ha nem később lehet megfog, jártam így, a szerelem megszépít :)

2015. márc. 6. 00:01
 16/16 A kérdező kommentje:
majd elfelejtettem, és még fontos hogy legyen közvetlen :D Jószívű az embertársaival, és szeressen összebújni a szerelmével, vagy azzal akivel szeretik egymást. :)
2015. márc. 6. 00:09
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!