Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó csaj vagy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó csaj vagy jó pasi van több?

Figyelt kérdés
2015. márc. 6. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Jó kocsi.
2015. márc. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

A legtöbb lány ma már egy dagadt disznó, tehát én a fiúkra tippelek..

Nehéz dolgunk van már párt találni az miatt amit írtam..

2015. márc. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sokkal több a jó csaj. legalábbis a saját koroszályomból. a legtöbb fiú ilyenkor még nyegle, nagyon kevés közülük a jó pasi. szerintem ez azért van, mert a lányok hamarabb érnek. 18f/bi
2015. márc. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Definiáld számodra mit jelent a jó kifejezés,utána meg tudom mondani...Mert ez kb. mindenkinek mást jelent.
2015. márc. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4-es: igényes, stílusosan öltözött, megnyerő külsejű
2015. márc. 6. 16:56
 6/9 anonim ***** válasza:

Tehát csak külsőségekről beszélünk,így már világos a dolog.

Ezért fontos tisztázni kinél mit jelent.Mert nekem egyáltalán nem jó csaj,aki külsőre jól néz ki,és ad magára,de belül holt sötét például.Azonban a mai magyar nők többsége ebbe a kategóriába tartozik.Hiába szép kívülről,de belül...


Visszatérve a dologra,szóval ha csak a külsőségeket nézzük,akkor szerintem teljesen azonos arányban vannak mindkettőből.Bár már inkább szerintem kezd a férfiak felé menni a magasabb létszám,mivel a nőknek ezerszer nagyobbak az elvárásaik e tekintetben,és megfelelni lassan lehetetlen ezeknek.

De sokan próbálják betartani és megfelelni nekik...

2015. márc. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Írhatok akármit, úgyis jönne valaki, aki az ellenkezőjét írná és csinálnánk egy 4 oldalon át tartó flame war-t, szóval inkább nem foglalok állást, holott megvan a magam véleménye.
2015. márc. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor érdemes volt hozzászólnod
2015. márc. 6. 17:06
 9/9 anonim ***** válasza:

Jó csaj, mivel az előnytelen arcberendezésű pasiknak nincs semmilyen lehetősége a palástolásra, a csajok szabadon vakolhatják magukat. Na meg náluk alacsonyabbak az elvárások test terén, a sovány ott jónak számít meg a telt is, szerintem egyenesen kövérnek vagy csont-soványnak kell lennie egy csajnak ahhoz, hogy megfelelő ruházat és smink mellett ne legyen legalább a pasik harmada számára valamennyire vonzó.


Az is eléggé mutatja dolgok állását, hogy a csajok megengedhetik maguknak, hogy válogassanak, merthát valljuk be, a 17 feletti szűz csajok a szűz pasik nagy részével ellentétben nem azért szüzek mert senki nem akar velük lefeküdni, hanem mert válogatósak.

2015. márc. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!