Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám rávenni a fiam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám rávenni a fiam a csajozásra, hogy merjen lányok irányába is nyitni?

Figyelt kérdés
Elég félénk, még sose volt barátnője és félek hogy be fog egy idő után gyepesedni. Hogy tudnék neki segíteni ebben?

2015. márc. 6. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

mondjuk nem kellett volna verni mikor kis gyerek volt ...

amúgy meg hagyd rá

2015. márc. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Lányok irányába "is"?

Hoppá...

2015. márc. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
lányok irányába IS :DDDDD
2015. márc. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1# Soha nem vertem...


2# Nem meleg ha erre célozgatsz, csak bátortalan.

2015. márc. 6. 19:05
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
elég átlátszó kérdés...
2015. márc. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Koaxk Ábel ***** válasza:

Nem kell sürgetni, vannak későn érő fiúk.


Szerintem neki nyomasztóbb, ha te úgy érzed, hogy már illene ismerkednie ő meg nem tud, nem mer, stb...

2015. márc. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elsősorban legyél tisztában a probléma mibenlétével: Ez abból adódik, hogy a számítógép mellett nőtt fel. Így természetesen nem játszott papást-mamást a lányokkal, mint te, és fogalma sincs a lányok lelkéről, gondolkodásáról, stb. Ismeretlen terület ez neki, és az ember fél az ismeretlentől.
2015. márc. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Másodszor magyarázd el neki, hogy a pofára eséstől nem kell félni. Kérd meg, mesélje el neked, mi a legrosszabb verzió, ha nemet mond egy lány. Ezen el kell majd gondolkodnia, ezáltal megismeri a lehetséges eseményt, és máris nem fél tőle. Harmadszorra meséld el neki, hogyan tanult meg járni: egyel többször áll fel, mint ahányszor seggre esett. Emlékeztesd erre a kitartásra, acéltudatosságra, hisz most sincs egyéb dolga, mint egyel többször próbálkozni, mint ahány kosarat kap.
2015. márc. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak te tudhatod mitől lett ilyen kevés önbizalma, te nevelted.
2015. márc. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sehogy,ha lehet.Viccen kívül mondom ezt,mert én is ilyesmi srác vagyok,és ha az én szüleim közül bármelyik is ilyesmit el kezdene nekem magyarázni,azzal pont csak az ellenkezőjét érnék el,hogy még jobban ne érdekeljen az egész...

Ne akarj semmi ilyet komolyan mondom,mert csak messzebb taszítod magad tőle.Ne akarj beleszólni semmilyen szinten az ó magánéletébe...

2015. márc. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!