Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Finom a. női nemiszerv?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Finom a. női nemiszerv?

Figyelt kérdés

Lányként nem úgy érdekel, hanem, hogy...

Valahogy nem tudom elképzelni, hogy a fiúknak örömöt okozna az, ha valakit kinyalnának... Tudom, éretlen hozzáállás, de nekem ez akkor is furcsa. Finom? Vagy mi? Nekem undorítónak tűnik.

Csak azért érdekelne, mert ha majd 2-3 év múlva eljutok idáig, tudjam ezt, mert nekem elég fura.



2015. márc. 6. 23:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
3%
Finom, mint az alma!
2015. márc. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Ezt sosem fogod megérteni. A férfi vonzalmat érez a nő iránt, izgatónak találja a női testet úgy, ahogy van - hát még a pinát. Te a női testre nyilván nem tudsz úgy tekinteni, mint egy férfi.
2015. márc. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%
Állítólag rántva finom, de még nem kóstoltam. :)
2015. márc. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
14%
Ugy nyaltam mint egy pincsi kutya.Finom volt az ize!
2015. márc. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
FINOM! :-) frissen mosva, (számomra) szőrtelenül, és beindulva, nedvesen, isteni ízű! :-P
2015. márc. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem éppen a finomsága miatt csináljuk. Örömet akarunk okozni a nőnknek, és ha ő örül, akkor mi is... :D
2015. márc. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 dev dam ***** válasza:
75%
imádok puncit nyalni
2015. márc. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Énis! Pár hónapja nem is csináltam..már hiányzik! :P
2015. márc. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk a mellettem ülő fiú... Szóval, utal dolgokra, akkor hogyan állítsam le? Mert eszközökkel mutatta be a punci-izgatást, és én meg elnéztem, erre mondta, nézzem végig. Végignéztem (nyugi, volt összesen vagy 20mp, azt sem bírtam végig) és megkérdezte, milyen volt. Én meg azt mondtam, gyönyörű, és elszedtem tőle a hülye vacakjait...
2015. márc. 6. 23:59
 10/15 C0r3 ***** válasza:
37%
Valamiért nem tudok egyetérteni veletek. Fiú létemre biztos nem nyalnék ki egy csajt se :D Mármint semmi örömet nem okoz. Nem értem, hogyan szerethetitek xD A csajok se hiszem h szeretnek szpni.
2015. márc. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!