Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megtetszik egy férfi/fiú/sr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Opened paradise kérdése:

Ha megtetszik egy férfi/fiú/srác, akinek szakálla/borostája van, de egyik nap úgy látod meg, hogy már nincs és 5 évvel fiatalabbnak néz ki, akkor az kiábrándító?

Figyelt kérdés
Természetesen lányoknak szól a kérdés.

#Finom cuki
2015. jan. 28. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem, az aranyos és úgyis visszanő hamar, szóval ha nem tetszik max azt mondom és legközelebb nem borotválja csak rövidre nyírja ha érdekli a véleményem
2015. jan. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
vannak ám szakállas nők is
2015. jan. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kiábrándító, de megmondanám neki, hogy szerintem a borosta/szakáll sokkal jobban áll neki + ellenálhtaatlan tekintettel néznék rá. :D
2015. jan. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Szerintem az arcszőr nem öregít. Való igaz nem mindenkinek stimmel az arcához. A jóképű férfiakat csak még vonzóbbá teszi
2015. jan. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Alapjáraton megtartanám,de időnként muszáj lenyírnom :/


Nem öregít?

Nélküle kizavartak egy nemzeti dohányboltból,ahol csak egy flakon vizet akartam venni! :D

Meg folyton elkérik a személyimet.

2015. jan. 28. 22:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Létezik szakállnyiro is :D Vegyél egyet és akkor nem kell kopaszra vágnod :D
2015. jan. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Persze,de mostanában nem fogok odáig eljutni. Úgyhogy azon filózom,hogy legyek gyerek,vagy egy hencig hobo :D

Bár szerintem (meg más szerint is) ad a külsőmhöz (talán épp azért mert kevesebb látszódik a képemből :D) úgyhogy marad.

2015. jan. 29. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!