Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal feleségek, nők, asszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal feleségek, nők, asszonyok, lányok. Válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Olyan blúzt vesztek fel, hogy úgy kell visszamerni a bájaitokat.

De panaszkodtok, hogy megnézik a melleiteket.

Olyan szűk nadrágot vesztek fel, hogy látszik a bugyitok összes öltése.

De panaszkodtok, hogy megnézik a feneketeket.

Úgy öltöztök, mint egy hivatásos.

De panaszkodtok, hogy annak is néznek benneteket.

Ha mindez ennyire zavaró nektek, akkor miért provokáltok?



2015. márc. 7. 10:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Amikor ilyen cuccban jártam, engem ugyan nem zavart! :-! Aztán anyuka lettem és vissza is vettem az iramból.
2015. márc. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
46%

Állj, állj, állj.


Attól, hogy én olyan ruhát veszek fel, amiben jól érzem magam, még nem jogosít fel senkit arra, hogy a nyálát csorgassa rám. Felnőtt ember, tanuljon meg parancsolni magának.

2015. márc. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%
Kedves második. Az élet nem így működik. Ha te úgy öltözöl fel, akkor úgy is fognak viselkedni veled szemben.
2015. márc. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar:D Nézzél csak.
2015. márc. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Bar 20 eves vagyok, de nem oltozkodok igy. A melleim eleg nagynak szamitanak a testemhez kepest, de utalom kihangsulyozni, mert zavarnak a perverz pillantasok. Nyaron a legrosszabb...

A szuk cicanadragok(mert gondolom arra gondolsz) meg izlestelenek, nem vennem fel oket, max. egy hosszabb tunikaval.

Szoval en biztos nem provokallak teged.

2015. márc. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Általam nagyra becsült, tisztelt 2-es. Te pontosan azért öltözöl olyan kihívóan, hogy mutogasd magad. De ezt a tényt még egy anonim oldalon is tagadod.

Vélemény magadról?

2015. márc. 7. 11:12
 7/20 anonim ***** válasza:
62%

1. nem öltözködöm kihívóan.

2. magamnak öltözködöm.

3. a ruháimat sem azért teregetem az erkélyre, hogy bárki bemásszon és ellopja, a kertemben sem azért van virág, hogy leszedd. A kocsim sem azért tiszta, hogy felfigyeljenek rá és előbb lopják el, mint a koszost.


de mindegy, provokálni, akarsz, tedd... neked is max a feneked nézik meg, az eszeddel sokra nem mennek.

2015. márc. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%
egyébként aki bunkó, és megbámul másokat, az megbámulja azt is, aki nem pakolja ki a melleit...
2015. márc. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%

Na vajon melyik mostani kérdés ihlette ezt itt. :D

Nem neked és a hasonló lúzereknek öltöznek hanem maguknak és a párjuknak, és nagyot nevetnek azokon akik megszólják őket a kinézetük miatt, miközben majd megeszi őket a méreg hogy nekik jó nő csak akkor fog jutni ha tényleg hivatásoshoz mennek.

2015. márc. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%

A 2-es válaszolóhoz csatlakozva: álljon meg a menet. Egy szabad országban, civilizát társadalomban, mindenki úgy öltözik, ahogy akar: akár ízléstelenül is, saját adottságait tévesen felmérve. Ez azonban nem jogosít fel senkit - esetünkben egyértelműen senki férfit - arra, hogy "szexuális felindulásában" ocsmány megjegyzéseket tegyen vagy, ami még rosszabb, egy ujjal is hozzá merjen érni az illetőhöz. Aki (férfi) képtelen kordában tartani az ösztöneit, nem való egy társadalomba.

Fordítsuk meg a helyzetet: mi volna akkor, ha a nyári hónapokban az utcán bermudában, szőrös sörpocakukat jól-rosszul takaró pólóban flangáló férfiakat gúnyos megjegyzéseket tévő, női röhögőkórus kísérné, amerre csak járnak?!

2015. márc. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!