Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy sokat halucinál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy sokat halucinálok éjszaka?

Figyelt kérdés
Majdnem mindennap azt almodom, hogy kiesnek a fogaim es nagyon fajnak..miert?illetve rengeteg alvasparalizisem van. Kinyitom a szemem, nem tudom mozgatni a testem de szedulok, szenvedek nagyon kozben. Volt h sipolo hangot hallottam, volt h azt halucinaltam hogy leesek az agyrol kozben meg se tudtam mozdulni, volt hogyfelemelkedett azegesz testem es elkezdtem lebegni. Sokszor felebredek arra hogy nyogok almomban mint pl ma is.. Illetve rengeteget almodok azzal h kiesik a fogam es nagyon faj.. meg felkelek ejszaka nagyon szedulok stb.. Ez rendszeresse kb 2 honapja valt..elotte csak parszor volt ilyen.ez normalis? Mitol lehet?? Es a fogak?
2015. márc. 7. 17:59
 1/7 anonim válasza:
Legjobb kamu kérdés "taps"
2015. márc. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
hogy tudsz lebegni?
2015. márc. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves elso valaszolo, hidd el van eleg problemam nem meg kamu kerdeseket gyartok csak ugy szimpla unalombol.
2015. márc. 7. 18:02
 4/7 anonim ***** válasza:
nem normális
2015. márc. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A lebegést max álmodod, de lehet érdemes lenne felkeresni egy pszichológust, vagy neurológust.
2015. márc. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vszeg ez egészségügyileg ártalmatlan, viszont jó lenne, ha átvizsgálnád az életed, hogy mitől stresstelsz, szorongsz ennyire - ugyanis ez attól van.
2015. márc. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hasonló dolgot éreztem amikor először kivertem magamnak.
2015. márc. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!