Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok ti miért hülyítetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti miért hülyítetek egy csajt, ha nincs mögötte érzelem? Miért írtok szépeket neki? Főleg, ha elég messze lakik. Ez csak időtöltés vagy az a lényeg hogy legyen még egy strigula? Mert ezt nem tudom megérteni.

Figyelt kérdés
2015. márc. 7. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
érdekes, társkeresőn a nők is csak azok válaszolnak, ha messze élnek tőlem
2015. márc. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
azért azt tisztázni kéne, hogy kinek mi a hülyítés, pláne ha messze laktok valószínűleg a kontaktot nete/telón tartjátok, úgy könnyű "hülyíteni" bárkit, ha tudja az ember mit akar hallani a másik. Ebből adódik, hogy nem kell minden szép szót elhinni, én ezért szoktam kerek perec kimondani lányoknak, hogy mik a szándékaim. Mondjuk szoktam is kapni érte pár pofont, de legalább a lelkiismeretem tiszta.
2015. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez forditva gyakrabb
2015. márc. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én magamból indulok ki de én álltalába csak igazat mondok megtetszik 1 szegedi lány akkor ez van beszélgetek vele de persze ilyenkor tudja ő is h nagyvalószínűséggel nem lesz semmi tutára adom csak beszélgetek vele az csak nem baj 21/f és a lakhelyem Veszprém
2015. márc. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mind a ket nem hulyiti a masikat
2015. márc. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!