Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat? Én egy strigula...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat? Én egy strigula lehetek ebbe a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van 1 fiú 22éves régen volt egy 6éves kapcsolata, de mióta azzal vége lett eléggé sok lett a nőügye az olyan kis futókalandok.Úgy veszem észre hogy tetszem neki, 3hónapja beszélgetünk msnen, hivogat telefonon, nagyon jófej.Vasárnap fogunk randizni, de félek ha összejövünk, velem is csak lefeszik és kész!Én nem csak egy kis futókalandra vágynék hanem tartós kapcsolatra!Kiderithetem valahogyan hogy ő mit akar?Szerintetek?
2010. ápr. 21. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egyszerű. Hagyd, hogy udvaroljon és ne add magad könnyen. Könnyen jött nő könnyen megy. Ez aranyszabály.
2010. ápr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már hónapok óta beszélgettek meg hívogat akkor nem hinném hogy csak "arra" kellenél neki. Általában egy tartós hosszú kapcsolat után mindenkinek elég egy ideig hogy futókalandjai vannak, de előbb utóbb kell neki megint egy komolyabb. Ha nem akar első alkalommal megdugni akkor valószínűleg többet tervez veled.
2010. ápr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, ha az első alkalommal nem akar rögtön ágyba bújni veled, akkor valószínű többet akar. Szerintem találkozgass vele néhányszor csak úgy, hogy semmi szex és ha ezek után is ugyanúgy nyomul, akkor valóban többet akar.
2010. ápr. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Megnyugodtam, ha meg aztán nem foglalkozik velem mert nem adtam könnyen oda magam, akkor meg jobb is ha nem járunk! :)

2010. ápr. 21. 11:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Jah. Csak belé ne szeress!

Engem így sikerült már átverni. Jó sokáig udvaroltak, tették a szépet. Belementem a játékba.

Egy különbség volt! Én csak a szakítás után értesültem róla, hogy mekkora nőcsábász...És fekteti a csajokat ezerrel. Ha ezt tudom bele se kezdek.

Kutyából nem lesz szalonna....

Szóval tanulság. Aki akar valamit, az a végletekig elmegy. Az, hogy mire ment ki a játék csak utólag fog kiderülni. Sajnos.

Megpróbálhatod vele, de légy résen. És ne habarodj bele idő előtt.

20L

2010. ápr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!