Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi van én viszketek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van én viszketek neki semmi baja?

Figyelt kérdés
Szóval 3 héttel ezelőtt elkezdtem viszketni és a folyásom is megváltozott akkor már dokihoz akartam fordulni de közbe jött a mensi.(mensi előtt pár napig klion kúpot használtam) Mikor elmúlt irány a doki ő aztmondta mindent rendben talál eddig a párommal nem is volt szex és a tünetek is elmúltak az orvos is ugye pozitívat mondott így összebújtunk csütörtökön és ma estére vissza jöttek a tünetek. Ezek szerint a párom hordozna valamit ami rajtam mutatkozik meg nálla pedig tünet mentes?
2015. márc. 7. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1.Lehet, hogy neked nem múlt még el teljesen, és a dörzsölés felerősítette a tüneteket.

2,Ő volt a hordozó, és visszaadta neked.

Mindkét esetben érdemes mindkettőtöket kezelni, neki Canesten krém, neked kúp is. Probiotikumot érdemes szedned, és pár hétig tartózkodj a sok cukortól.

2015. márc. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval.
2015. márc. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én meg inkább azt mondom, hogy fordulj nőgyógyászhoz, aki csinál hüvelykenet tenyésztést, ugyanis a Canesten nagyon jó, bizonyos gombás fertőzés esetén, de ha neked speciel bakteriális hüvelyfertőzésed van, arra nem jó. És látatlanban, tenyésztés nélkül még egy orvos sem mondja meg, hogy pontosan milyen kórokozód van, csak tippel.

És a férfiaknál nagyon gyakran teljesen tünetmentes egy fertőzés. És amit szintén nem árt tudni a fertőzésnél, hogy a menzesz ideje alatt elmúlhatnak a tünetek, de a fertőzés megmarad és egy idő után újra jelentkeznek. Veled is ez történt. Én amondó vagyok, hogy a fertőzésed még mindig megvan és a barátodnak is nagy valószínűséggel átadtad, vagy ő neked. Ezt nem tudni.

Fordulj orvoshoz, ez a legjobb és legbiztosabb, amit tehetsz. Akkor nem adsz ki feleslegesen pénzt semmire, és tutira ki fognak kezelni!

De ragaszkodj a tenyésztéses vizsgálathoz!

2015. márc. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!