Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tehetek egy elmebeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek egy elmebeteg feleséggel?

Figyelt kérdés
A válás folyamatban, van egy közös ingatlan, ahonnan a feleségem elköltözött, mert nem volt hajlandó fizetni a rezsi felét, ezért kikapcsolták a villanyt. Én ott lakom, de sokszor máshol alszom. Viszont a feleségem rendszeresen hazajárkál és szisztematikusan lopja el a közös vagyont, illetve az én különvagyonomat képező illetve a cégem tulajdonában lévő tárgyakat, valamint mindig csinál valami bosszantó kárt is, széttép dolgokat, rendszeresen elvágja a vezetékeket, szétveri a riasztórendszer mozgásérzékelőit, stb. Főleg a villanyvezeték elvágása a kedvenc szórakozása. A zárat nem cseréltethetem ki, mert az magánlaksértés lenne, de nem tudom bizonyítani, hogy ő volt. (Szereltem fel kamerát de azt is tönkretette.) Kértem birtokvédelmet, de sz.rt sem ér, teljesen törvényen felülinek képzeli magát. Megállapodni nem akar, mindenáron azt mondja, hogy legyen per, mert az őt nem érdekli hogy neki mi marad, de akkor nekem is kevesebb lesz majd. A házasságot nem én rúgtam fel, ő gyűjtött be egy taxist. Tudom én vagyok a hibás, mert nem kellett volna feleségül vennem egy buta szabolcsi postáslányt, de most a jelenlegi problémát kellene megoldanom, amire tanácsot kérnék.
2011. nov. 8. 10:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Bérelj fel pár cigányt, adnak neki pár pofont, megfenyegetik, aztán lehiggad szépen.
2011. nov. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 zkriszti3 ***** válasza:
100%
Lopásért,rongálásért nem lehet feljelentést tenni ismeretlen tettes ellen? Ha a lakás fele a tiéd a te részed nem zárható le? Vagy valamilyen jogi útja nincs a magántulajdonod megvédésének? A zár ép hamar eljutnak hozzá a rendőrök.Mit vittél a házasságba,arra nincs külön szabály,hogy megvédhesd?
2011. nov. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
elvileg ha a fele is tied,pl az egyik szoba..tedd be a dolgaidat azon az ajton cserelj zarat. ha feltöria egyböl lehet jelenteni a rendörsegen,es meg is nevezed a szemelyt!
2011. nov. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A villanykábelt és a mozgásérzékelőt nem tudja betenni egy szobába. Rongálásért feljelentheted. Viszont ne fenyegesd meg, mert azzal visszaélhet.
2011. nov. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%

buta szabolcsi postáslány

és ha Csongrádi lenne akkor szerinted normális lenne


jelentsd fel, mert folyamatosan rongál, külön éltek folyamatban a válás, ha megegyeztetek, hogy a válás lezárásáig csak te laksz a házban akkor neki addig nem sok keresnivalója van ott.A válás végén meg ha ő kapja meg a házat akkor pedig rád fogja kenni, hogy te tetted tönkre a dolgokat és mivel te laktál addig ott így nem is tudod letagadni

2011. nov. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
én fogadnék egy profi ügyvédet
2011. nov. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"nem kellett volna feleségül vennem egy buta szabolcsi postáslányt,"


Nos, ez a megfogalmazás rád sem vet jó fényt.



Szerintem magától is meg fog oldódni a probléma, mivel a villanyvezeték vágdosás elég veszélyes szórakozás!

2011. nov. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

11.00


betegre röhögtem magam az utolsó mondatodon ... :D

2011. nov. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
19%

11:00


Én pedig - a második mondatodért - kezet rázok veled, holott..nem is vagyok szabolcsi, de sokat jártam arra. Semmivel sem rosszabb az ott élő ember bárki másnál..sokaknál jobb is.

2011. nov. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
24%

ENgem érdekelne a buta szabolcsi postáslány elmondása is.. mert ez igy ebben a formában bűzlik..

ki az aa hül.ye aki válás alatt inkább magának is kárt csinál csak hogy a férjnek is kevesebb legyen..ilyen nincs.. plusz birom, hogy itt soha senki nem tehet semmiről..

2011. nov. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!