Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vallásos sráccal járok. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vallásos sráccal járok. Hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
Nagyon friss a dolog, 3 évvel idősebb nálam, és ő is az szerint él hogy házasságig nincs szex, meg szerintem a védekezés is tilos... Elég rossz helyzet szerintem. Nem mintha annyira erőltetném a dolgot. Csak gimisek vagyunk és van így ennek értelme egyáltalán? Én nem vagyok ennyire vallásos. De hozzámenni tekintettel a koromra tuti nem fogok... És nem tudjátok esetleg hogy ebbe a "nincs szex házasságig" dologba mi tartozik bele? Abszolut semmi? Mi csak csókolózunk.

2015. márc. 8. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem lennék vele,főleg azért mert vallásos.
2015. márc. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 CptTomato ***** válasza:
100%
Az tartozik bele amit ő bele érez hogy bele tartozik, de ha ennyire bigott és neked ez ennyire nehéz inkább hagyjátok egymást.
2015. márc. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az égvilágon semmi. Fiatal vagy még, fogalmad nincs, hogy miként alakul az életed. Lehet, hogy 1,5-2 évig még bírnád is, de akkor még nagyon messze lenne még mindig a házasság. Ha nagyon ki akarná játszani a törvényeiket, max. anál, de igazából ez csak kiskapu keresése.
2015. márc. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szeret engem. Viszont mégcsak 1 hete járunk, nagyon rövid idő, de megijedtem az egésztől. Nem is tudom kell e ez így nekem... És belementem a kapcsolatba mert szeretem őt, de azt érzem, hogy ahhoz nem eléggé hogy képes legyek hozzá alkalmazkodni...
2015. márc. 8. 10:09
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát ha annyira vallásos akkor csak csók lesz, mert a többi az paráznaság már ami bűn.

Beszéld meg vele hogy ez így nem fog menni és ha nem enged akkor meg jobb ha hagyod, mert azért a szex az fontos.

2015. márc. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
16 vagyok, szóval tényleg tudnék rá várni még egy-két évet... Nem tudom hogy éljek e mának, aztán majd amikor már hiányzik a szex, vessek véget a kapcsolatnak, bár ez nem túl ésszerű. Nem tudom. Lehet hogy ha igazán nagyon szeretném, úgy mint ő engem, akkor nem us agyalnék ezen. Amúgy mindezt nem tőle tudom, hanem a barátnőmtől, aki régebb óta ismeri, vele erről még nem nagyon beszéltünk, csak voltak már olyan mondatok, amik ezt alátámasztották...
2015. márc. 8. 10:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmi értelme akkor váltani, mikor már érdekelni fog a szex. Szakítasz vele majd azért, merthogy szeretkezhess, viszont nem lesz senki, akivel ezt megtehetnéd, mert még csak akkor kereshetsz valaki újat magad mellé. Egy hetes kapcsolat nem hosszú idő, kedvelhetitek egymást barátokként is, csók nélkül.
2015. márc. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Az nem fog működni ha te nem vagy vallásos ő meg teljesen az. Hidd el tényleg nem megy mert folyamatosan neked kell igazodni az ő szabalyaikhoz. Ez a hazassagig várunk téma sztem amúgy is hülyeség, miért nem élvezhető az élet akkor amikor nem fekszel össze mindenkivel csak tartós kapcsolatban vagy? Igy ki lehet probalni hogy passzolnak e a párok egymáshoz. Sztem gondold végig megegyszer de én a helyedben keresnék mast.
2015. márc. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ment a zöld! :-) :-(
2015. márc. 8. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!