Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha annak ellenére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha annak ellenére hogy nem kellek egyiknek sem, én azért imádom a férfi nemet?

Figyelt kérdés
19 vagyok, senki nem szeret, senki nem tart vonzónak, de nekem már az is elég ha nézegethetem őket. Most hülye vagyok?
2015. márc. 8. 10:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ott van a bibi, hogy külsőleg egy genetikai selejt vagyok, így nem hiszem, hogy bárki is rámfanyalodna. Mivel így alakult, be kellett érnem a fantáziálgatással, amivel elég jól elszórakoztatom magam. Szeretem őket. Szeretem, ahogy kinéznek, ahogy beszélnek, amikről beszélnek, ahogy röhögnek, stb. És hát nem hibáztatom őket, én sem érnék hozzám, ha férfi lennék. :D
2015. márc. 8. 19:20
 12/14 anonim ***** válasza:
Gondoltam, hogy önértékelési problémáid vannak. Figyelj, én már szerettem bele olyan lányba, aki bár nem volt túl szép külsőleg, mégis megszépült számomra, mert a bensője gyönyörű volt. A szerelem bárkit széppé varázsol. Ne hidd azt, hogy minden a külső... Csak sétálj végig az utcán. Hány olyan embert látsz, aki közel sem tökéletes külsőleg, mégis kézen fogva sétál a párjával? Elég sokat. Csak legyen jó kisugárzásod, mosolyogj, légy vidám. Ennyi az egész.
2015. márc. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy te csúnyának tartod magad, nem jelent semmit. Saját tapasztalat alapján az, hogy egy lány mennyire tartja szépnek vagy csúnyának magát, egyáltalán nem függ össze a valósággal.
2015. márc. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Értem, hogy legyek mosolygós, azt is csinálom, de kétlem, hogy ha 19 év alatt senkit sem fogtam meg (úgy sem, hogy minden hétvégén bulizok, sportolok is, sok haverom van, van lehetőségem ismerkedni is), akkor lenne rá esély a jövőben. Akkor biztos valami hiányzik belőlem, ami azzá a lánnyá tesz, aki tetszik bárkinek is. Nem az a lány vagyok. Nem annak születtem. De ez nem baj, mert ettől még tökjól elvagyok a képzeteimmel. :D
2015. márc. 8. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!