Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap suli helyett full...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap suli helyett full részegre iszom magam a helyi kocsmában. Mégis mi bajom lehetne?

Figyelt kérdés

E L E G E M V A N.

- Nagy elvarasok, balhek, csalodasok, lehet terhes vagyok, anya daganatos, vagdosas, titkok, hazugsagok, megalazasok, kihasznalasok, suli, utalom magam, szorongas, eves zavar ez az eletem. Eddig birtam kesz. Ha kiderul hogy terhes vagyok en egesznap iszok, remelem belefulladok majd a sajat hanyasomba...nagyon remelem..


2015. márc. 8. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:

1. ha gondolod mesélj privátban, az is segít, ha kipanaszkodhatod magad

2. előbb visz el a mentő, mint belehalj alkoholmérgezésbe, és hidd el, gyomormosás után nem leszel boldog

2015. márc. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Alszol egyet, és jobban leszel
2015. márc. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért boldog nőnapot! :)
2015. márc. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 CptTomato ***** válasza:
Öregem menj el tényleg inni hogy hozzá szokj, ha elkezdesz egyszer a saját megélhetésedért dolgozni akkor tuti miliószor streszesebb leszel és miliószor ennyit kell majd innod.
2015. márc. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Várj, most meg kéne sajnálni téged?
2015. márc. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na erre iszok egyet én is.
2015. márc. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tudod te még gyerek lehetsz, ha suliba jársz még. Azért mondom, hogy szted csak pont TE vagy az akinek rossz az élete?? Gondolkozz el, hogy mennyi ember van akinek sokkal rosszabb az élete. És azok szted mit csinálnak?? Nem itt sajnálkoznak, és felsorolják,hogy mi a bajuk. Hanem próbálják javítani a helyzetüket. És ők felnőttek, nem úgy mint te. Te neked még nem kell csinálni semmit, csak tanulni, hogy tudjál keresni. Azt hiszed, hogy ennyi az élet?? Leiszod magad és ennyi?? Röhej vagy. De komolyan. Nem érdemes veled foglalkozni, mert nem veszed a fáradtságot, hogy segíts magadon. Nem másnak csinálod ezt, hanem saját magadnak.Ha te most itt elkezdesz inni az oké. Tedd, de aztán ide többet ne gyere vissza.
2015. márc. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igyad drágám igyad. Az mindent megold úgy is.
2015. márc. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy, nem kéne inni... just sayin'.
2015. márc. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha terhes vagy akkor ne járj iskolába, és csak akkor igyál ha már megvan a gyerek.
2015. márc. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!