Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 23L vagyok, nem járok diszkóba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23L vagyok, nem járok diszkóba, nem iszom részegre magam, nem dohányzom, választékosan beszélek. Kérjek elnézést a létezésemért?

Figyelt kérdés

Teljesen elhűltem a mai "férfiaktól"... mondjuk a nőket sem kell félteni. Mindkét nem elkerekedett szemekkel tekint rám, mint egy otthonülő, unalmas jó kislányra, anyuci szoknyája szélén.

Miért?

Mert nem bírom a füstös diszkókat, ahol az ember két szót nem tud a másikhoz szólni a zajban. (Helyette szeretem az éjszakai kávézókat négy-öt jó baráttal.)

A vonaton nem a telefonomat bömböltetem, hanem könyvet olvasok. Nem káromkodom összefüggően.

Miért néznek rám úgy, mint egy idiótára, mert nem szeretem a cigaretta bűzét, és nem dohányzom?

Komolyan kirekesztve érzem magam a társadalomból. :D

Pasi sem akad, mert én az intelligenciára gerjedek meg a jó helyesírókra. :D


Mit kezdjek magammal egy olyan világban, ahol a kultúra haldoklik és idiótának néznek, ha ragaszkodom hozzá?


Ha neked lenne hozzám hasonló barátnőd, szégyellnéd őt a "normális" emberek előtt?


2013. máj. 20. 11:14
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Mit kezdj? írj nekem:D

Különben van benne valami. Én már a saját öcsémen is ezt érzem, nem tekint egyenrangú félnek, mert ő az általad kifogásolt kategória én meg hasonló mint te. De hát ez van. Neki sok barátja van, felületes kapcsolatok. Engem meg meg kell ismerni, ennyi:) Majd megtalálod aki értékelni tud, csak türelem kell hozzá.


25/f

2013. máj. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, szerintem nem gond...meg kell találni a megfelelő környezetet.

Én pl diszkó helyett inkább átjárok a barátokhoz vízipipázni meg szerepjátszani. A társadalom rögtön üvölti, hogy juj de "gáz" dolog, pedig szerintem kreatív és hatalmasakat lehet röhögni. (és bármilyen hihetetlen még csak kockák sem vagyunk)

Divatos ruháim sincsenek, helyette magam tervezek öltözékeket.

Én teszek mások véleményére, és csak nevetek a sok sekélyes emberen akiknek nincs több cél az életükben mint a holnapi buli, meg a dolce gabana táska...

2013. máj. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Ja 23/L
2013. máj. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
A dolgok többségével egyetértek én sem diszkózok, nem cigizek, de a könyvek se fognak meg inkább filmes típus vagyok :) Előbb-utóbb találsz megfelelő pasit nem kell a nagy átlagból kiindulni, mivel te sem vagy az és lesz még ilyen aki szinten nem lesz az. 23/F
2013. máj. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
69%

A diszkókban már nem lehet dohányozni, mellesleg nem értem, hogy hogy függ össze a dohányzás a pasizással és azzal, hogy furán néznek rád az emberek?

Ezt nem nagyon értem, de valszeg azért néznek furcsán rád, mert te is furcsán nézel rájuk..(?)

Mellesleg nem hiszem, hogy ne találnál számodra elég intelligens embert, főleg ha te is olyan közegben mozogsz (egyetem stb) ahol dugig van ilyenekkel.. ?

Lehet hogyha változtatnál az öltözködéseden, vagy az életviteleden akkor nem néznének rád 23évesen úgy mint egy "jókislányra" aki mindenáron meg akar felelne anyucinak, és nem megy bele semmibe..

Egyébként feltételezem, hogy elég maradi vagy de mond ha tévedek.

23f

2013. máj. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tudsz tenni. Illetve két lehetőséged azért mégis akad: fölrúgva minden szokásod és elved, beállsz a sorba és Te is csak egy leszel a bégetők sorában, avagy megmaradsz olyannak amilyen. Előbbit választva is lehetsz ugyan boldog, ám az csak felszínes boldogság lenne. Úgyhogy ha javasolhatom maradj inkább olyan mint amilyen jelenleg vagy. Tudom, sokan nem értékelik, de kivételek mindig akadnak.

Ha nekem lenne hasonló barátnőm? Igenis büszkén vállalnám mindenki előtt! :)

2013. máj. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te nagyon rossz emberekkel találkozol. Sok fiú odaadná a fél életét azért, hogy találjon egy ilyen lányt, mint te.
2013. máj. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 kovacsdorka. ***** válasza:
100%

Nem értem sokak szemében miért akkora mummus bulizni járni. Lehet azt kultúráltan is csinálni, nem muszáj hullarészegre innod magad, fetrengened a hányásodban és 3 pasinak hagyni hogy megcsináljon a wc-ben.

Én elég gyakran járok bulizni, nem cigizek, viszont 1-2 sört meg szoktam inni. Jól lehet ismerkedni buliban, igaz van sok gyökér, de sok olyan is, akikre érdemes időt szánni. Sok barátot szereztem ilyen bulikban, fiúkat lányokat vegyesen, kialakult egy nagyon jó kis társaság és sok vicces sztori is történt már

2013. máj. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! Ez biztató.


Tegnap a vonaton történt egy elég érdekes szituáció. Odajött egy 24 éves srác, a külseje eléggé jó volt, de köves fülbevaló virított mindkét fülében. Ott már sejtettem, hogy valami gixer lesz. :D

A bandájába akart áthívni néhány üléssel odébb, voltak vagy hatan. Előzőleg panaszkodtak is rájuk a kalauznak, mert zajosak voltak, köpködtek ki az ablakon és üvöltették a telefonjaikban a zenét. (Engem is halálra idegesítettek.)

Én visszautasítottam az invitálást, mire elkezdett győzködni. A végén elég rendesen elküldtem, és úgy ment vissza, hogy közölte "rohadt szűz k.rva az ilyen". Ezt az egész kocsi hallotta, én meg majdnem a tarkójába állítottam a könyvem sarkát. Ja, és persze tele volt a kocsi. :) Égtem elég rendesen.

2013. máj. 20. 11:31
 10/35 anonim ***** válasza:
Úgy látom barátaid is vannak, akikkel el tudsz menni szórakozni, és nyilván az intelligenciaszintjük megfelel a tiédnek. Hacsak nem akarsz megfelelni a fent említett embereknek, akkor nem értem mi a gond. Én is hasonló cipőben járok, van pár barátom akikkel szintén eljárok sörözgetni, beszélgetni satöbbi, és ez kielégíti az igényeimet.
2013. máj. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!