Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lelankad az óvszerben. MI...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelankad az óvszerben. MI lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

7végén leakartam feküdni a barátommal( én szűz vok ő nem). és én természetesen csak gumival lettem volna hajlandó...belendültünk meg minden de amikor felhuzta az óvszer lelankadt neki..többször is probálkoztunk de mindig lelankadt tőle...mi lenne a megoldás? kezdjek el tabit szedni( attól meg félek h töknre teszi a hormoháztatásom meg ilyenek..)

hogy oldjuk meg a védekezést?


2010. febr. 14. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az orvos által írt és ellenőrzött gyógyszer nem tesz tönkre semmit.

A barátod meg gyakoroljon otthon egyedül. Ha eddig nem használta, meg kell szoknia az óvszert.

2010. febr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ugyan ez volt az én barátommal is..és én se akarok tabit szedni..de majd még úgyis próbálkozunk..csak összejön. : )
2010. febr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

nyugi, velem is ez volt.

de pl. segíts neki, hogy te húzod fel rá, ügyeskedsz szájjal ott stb.

meg lehet oldani! és nyugtasd meg persze,hogy ne b..ssza fel magát rajta és összefog jönni!


peace

2010. febr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos a barátod homokos.
2010. febr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ez van.. vagy gyógyszert szedsz, vagy a barátod szépen megbarátkozik az óvszer gondolatával. vagy " kirántós " módszer.. ha gyereket akarsz. :))
2010. febr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Velünk is ezvolt..hiszen izgul,nemcsoda.

Aztán gumi nélkül ment a dolog 1-2hónapig..be is következett a baj:S

Azóta megint gumi..és én addig huztam az agyát,és addig játszadoztam míg kő kemény nem volt neki..felhúzta a gumit ,és egyből ráugrottam. Utána már nemvolt lankadás..egyből elkell kezdeni:)

2010. febr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
utolsó, terhes lettél? igazán beszólhatnál pár megszkitást szinte istenitő emberkének, itt az oldalon.
2010. febr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy nagy az óvszer?

Ha jól ráfeszül, akkor nem tompul annyira az érzet. Ha a gumi nagy és nem jól tart akkor szar.

2010. febr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

De ilyenkor nem lehet az, hogy nem akar engem eléggé??!

Mert nálunk is ez a probléma. Azt mondta régen nem volt igy vele, meg más lányokat simán megizélt. De nálunk valahogy nem működik.

Én sem akarok tablettát szedni.

2010. febr. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem értem, h történhet ez meg.. ha szeret, akkor egyben kiván is, és akkor nem mind1, h ott van-e 1 kis gumidarab? ez a biztonságos szex kulcsa.
2010. febr. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!