Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 éves lány,15 éves fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány,15 éves fiú?

Figyelt kérdés

Már régóta ismerem, mindig is nagyon szerettem, de csak mint öcsikét.

Aztán pár hete megfordult a dolog, olyan mintha vágynék rá.. persze csak lelkileg, beszélgetni vele.

Reggel ma amikor felkeltem, megnéztem, hogy írt-e nekem..:D


Egyébként végzős gimnazista vagyok, a Corvinusra jelentkeztem, van egy egyetemista éves barátom(4. éve), minden körülmény teljesen ideális körülöttem, a család, barátok...

Nem is ismerek magamra.


A srác kilencedikes gimnazista, némileg komolyabb mint a korabeli fiúk, igényes, érdeklődő, de van benne valami huncutság.. talán ez fogott meg, fogalmam sincs...


Mit gondoltok?:D



#korkülönbség #egyetemista-gimnazista #fiatalab
2013. jún. 26. 15:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyen korban még sok az a 3 év. Fordítva még elmenne, de így..

De végül is te tudod.

2013. jún. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
azt, hogy én a helyedben az egyetemista barátodnál maradnék. kitudja mégsem oylan érett mint amilyennek gondolod és aztán ott is hagyna 1 hónap múlva ... ha nagyon tetszik még várj vele
2013. jún. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel semmi baj nincs, és ha "ilyen korban sok még a 3 év" akkor mikor 30-33 lesznek, akkor is legyen sok mert most is 3 év, akkor is 3 év..ezt sose értettem..-.-" Nem írtad, hogy tud-e az érzéseidről, ha nem tud, akkor tálalj ki neki, ha meg nem megy, akkor legyél vele többet és tudd meg, hogy neki tetszel-e ha igen, akkor összetudod már magadtól hozni a kapcsolatot, ha meg nem, akkor is sikerülhet, legyél vele akkor is többet és legyél akár az lb.-je és bármi lehetséges..;) 19/L
2013. jún. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Az miért releváns információ, hogy hova jelentkeztél? A kérdésre válaszolva: a barátodat sajnálom.
2013. jún. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nevetséges. XD
2013. jún. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

nem tudom.


Különben meg tedd amit jónak látsz,feltudod mérni hogy mit tehetsz meg és mit nem.Azért a 18 éves emberek sem a kőkemény felnőttes viselkedésükről híresek.

2013. jún. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

#4

Azért az mégsem mindegy, hogy Corvinra jelentkezett, vagy BME-VIK-re, vagy Elte angolra, és itt nem minőségi különbségre célzok, egyszerűen más életszemléletet feltételez, aminek viszont igenis van jelentősége ebben a kérdésben. Legalábbis szerintem:D

Kérdező

Ha van barátod, akkor inkább nem értem a kérdést. de ha mégis felmerült a lehetőség, hát ha akarod, próbáld meg, belehalni senki nem fog(valószínűleg):D

2013. jún. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
3as, a mondataidat olvasva értem, hogy miért nem tudod ezt felfogni, hisz mindenki magából indul ki. Te nem sokban különbözől a 19 éveddel egy 16, de igazából még egy 12 évestől sem értelmi szinten, de az átlag embereket veszünk, nagy különbség van egy 15 és egy 18 éves között.
2013. jún. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
a kor csak egy szam ha eleg erett es ugyerzed hogy ot jobban szereted mint a baratod mond el eloszor a sracnak h mit erzel es ha kolcsonos az erzelem akkor szakits a paroddal es lesz ami lesz
2013. jún. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Elnézést, azt hiszem pontosítok: arra nem gondoltam (eddig, míg nem írtátok..:D) hogy bármi kapcsolat legyen köztünk, csak maga ez a kialakult helyzet az érdekes.


A Corvinus megemlítésével nem más szándékom azon kívül, hogy méghatározottabb képet fessek magamról és a valóságomról.


De hát úgy látszik, mindig minden változik, és én is csak pislogok..:)


Köszönöm a hozzászólásokat:)

2013. jún. 26. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!