Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amióta rájöttem hogy meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta rájöttem hogy meleg vagyok, azóta sokat veszekszem a szüleimmel. Most már nagyon durván összevesztünk. Most mit tehetnék? Ez tönkreteszi az életemet. Persze a szüleim még nem tudják ezt.

Figyelt kérdés

2015. márc. 8. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2015. márc. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Micsoda intelligens szüleid vannak. Abba nem gondoltak bele, hogy a szexualitásodon kívül az égvilágon semmiben sem különbözöl tőlük? Vagy jobban éreznék magukat, ha elnyomnád a vágyaidat és ezzel tönkretennéd magad? Ha egy ilyen apró dolog miatt kiakadnak nem lehetnek túl elfogadóak.

Istenem, az ilyen szülőket személyesen képelném fel...

2015. márc. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a szülei nem is tudják még azt!olvasd el a kérdést!
2015. márc. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
szerintem muszály lesz nekik megérteni hogy ezen senkisem tud változtatni és nem is kell senkinek, én azt tanácsolom hogy próbáldd tágítani a világképüket, ismertesdd meg öket az alapvető félreértésekkel a homoszexualitással kapcsolatban és elobb-utobb elfogják fogadni ha leromboltad a sztereotipiáikat :)
2015. márc. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha azt se látják, hogy a folytonos balhé taccsra vágja a gyereket lelkileg, akkor még rosszabbak.
2015. márc. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én is ilyennek látom a szüleimet, megprobáljam nekik elmondani ezt?
2015. márc. 8. 18:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg azt fogják a fejedhez vágni, hogy "szerinted nekünk nem rossz?". Hidd el ismerem az ilyeneket. A szülők egy személyes kudarcként élik meg (még a legmegértőbbek is valamilyen szinten), ha a gyerekről kiderül, hogy a saját neméhez vonzódik. Tekintve, hogy meglehetősen, már elnézést, de $eggfejek a szüleid, így tuti azt hoznák elő, hogy nekik milyen rossz, hogy mekkorát csalódtak benned.
2015. márc. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát én is ettől félek, de attól is félek hogy egyszer véletlen egy veszekedés közben elmondom
2015. márc. 8. 18:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mennyi idős vagy? Lehetséges az, hogy még nem sikerült saját magad elfogadni. Talán az is feszültséget okoz, hogy titkolni kell a személyiséged egy meghatározó jellemzőjét. Elsősorban magadnak adj több időt és a szüleiddel való veszekedések is ritkábbak lesznek. Üdv!
2015. márc. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sosem veszekedés közben mond el, hanem inkább keress rá alkalmat és nyugodt körülmények között. nekem annyi előnyöm van hogy anyum elolvasta még akkor annak idején hogy miket irkálok és onann megtudta hogy meleg vagyok. 19/f
2015. márc. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!