Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik azok az árulkodó jelek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok az árulkodó jelek, ami alapján le lehet szűrni, hogy a csaj egy buliban táncolni szeretne velem?

Figyelt kérdés

Nem egyszer történt már meg velem, hogy egy szórakozóhelyen egyszer-kétszer találkozott a tekintetünk egy lánnyal. A lány elém táncolt, tőlem kb fél méterre, háttan állt nekem, és úgy rázta a s*ggét. Nem tudom, ti hogy vagytok ezzel, de ez azért szerintem nem valami egyértelmű dolog, mert ha tényleg velem szeretne táncolni, akkor nem tőlem fél méterre táncolna úgy, hogy simán jönnek-mennek közöttünk az emberek :D

...vagy lehet, hogy én fogom fel az ún. "jeleket" hülyén.

Véleményetek a dologról? továbbá Kedves Lányok, Ti hogyan szoktátok tudatni a nektek tetsző pasival, hogy "Itt vagyok, táncolj már velem!" :D


Kort/nemet is legyetek szívesek!

U.I.: Boldog Nőnapot ! :P



2015. márc. 8. 19:10
 1/4 A kérdező kommentje:
*Háttal állt előttem
2015. márc. 8. 19:11
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia:) én ha valakivel szeretnék táncolni vagy dumalni,vagy tokmindegy csak szeretném hogy megszolitson,akkor.a szemébe nézek,és leszűröm hogy ő mit gondolhat(értem ezalatt h rámmosolyog vagy nem)tehát flört. De amúgy nyugodtan legyél rámenos. Szolitsd le akar néz akár nem,nem veszthetsz semmit;)
2015. márc. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szemkontaktus, bár ez inkább emberi környezetben működik. Szórakozóhely egészen más világ.
2015. márc. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ez azt jelentette,hogy tancolni akart veled,es tenyleg Te fogtad fel hul.en.A lanyok azert allnak hattal,mert szeretik ha a ferfi hozzaer a combjukhoz,vagy a fenekukhoz,es etto"l sejtelmes.A no" a tekintetet jelzesnek hasznalja,es a feneket azert mutatja,hogy vonzoova tegye magat a ferfi szamara,es felebressze benne a szexualis vagyat.Legkozelebb ilyen vagy ehhez hasonlo helyzetben tancolj a lannyal.Ne gondolkodj sokat,csak vedd eszre a kinalkozo leheto"seget.Tapasztalatbol irok,mert en is ilyen balfa.z voltam.36f
2015. márc. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!