Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom meg, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom meg, vagy emlékezhetek vissza, hogy tényleg nem történt e semmi?

Figyelt kérdés

Pénteken voltam egy szórakozóhelyen a barátnőmmel, és ott volt apám kollégája is , de ő csak 30 éves (apám 50) és nagyon berugtam és sokat beszélgettünk, és rosszul is lettem a végére, de sokat beszélgettünk, és én legtöbb esetben a barátnőmnél alszok mert haza nem megy olyankor busz se (kieső helyen lakok) és ő elvitt magához , és csak arra emlékszem, hogy tegnap reggel felébredtem és nála voltam. És az egyik ingje volt rajtam, mert a sajátom koszos és büdös lett.

És azt mondja nem volt semmi, de miven ha mégis?

21/N

ő 30/F


2015. márc. 8. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Máskor igyál kevesebbet. Én azért a helyedben lehet beszereznék egy 72 órás tabit..
2015. márc. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én akármennyit ittam, amíg nem voltam beszívva emlékeztem, hogy hány csajjal voltam :/
2015. márc. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt azért érzi az ember, hogy volt-e behatolás. Főleg, ha az illetőnek nem kicsi a mérete, de még akkor is hisz mégis csak másabb érzés.

Vettél észre valami furát vagy szokatlant odalent?

2015. márc. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem vettem észre semmit. Biztos csak beképzeltem ezek szerint.
2015. márc. 8. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!