Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom biztosra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom biztosra, hogy tetszem egy fiúnak? A fiú az osztálytársam.

Figyelt kérdés
Szóval..úgy kb tavaly év vége óta észrevettem,hogy néz de aztán jött a nyár és nem beszéltünk kb semmit..De újra jött a suli és elkezdtünk közel kerülni egymáshoz,sokszor felhívott telefonon és sokat beszélgettünk,suliba úgyan úgy oltogattuk egymást mint régen de ha ketten voltunk vagy telefonáltunk más volt.Van egy iker tesója úgyan úgy osztálytársam és egyben iszonyat jó barátnőm..és nagyon sokszor észrevettem,hogy mindig megpróbál hozzám érni,vagyis olyan helyzeteket találni ahol végre hozzám szólhat stb. múlthét pénteken át mentem hozzájuk de csak a barátnőm miatt. Ő is ott volt viccből szokásosan verekedtünk és így berángatott a szobájába fogdosott stb (mondanom sem kell hogy gyűlöltem azt az érzést,hogy lehet neki is csak arra kellek) aztán megcsókolt..oké..jött a hétfő és suli után ilyet szól nem is tudom,hogy tudtam hozzád érni stb..én teljesen lefagytam..de továbbra is néz ha oda nézek órán akkoris és tudom,hogy továbbra is ez lesz. Szerintetek érezz valamit? Miért csinálja ezt?

2015. febr. 7. 18:39
 1/6 anonim válasza:
mennyi idős vagy?
2015. febr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
15
2015. febr. 7. 18:42
 3/6 anonim válasza:
hát valszinűleg szégyenlős de tetszel neki
2015. febr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kicsit gyerekesnek tűnik a srác, de lehet benne valami, kivéve ha azért néz, mert mindent kiraksz ami van.
2015. febr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem főleg nem suliba:D Lehet hülyén fog hangzani de tudja,hogy nagy melleim vannak meg ilyenek mivel barátnőim mindennap hangoztatják:Dd meg a legjobb haverja undorítóan rám volt szállva egyik buliban le se tudtam magamról vakarni fogdosott de nagyon durván..és a fiú (osztálytársam) is ott volt abban a buliban és az egyik fiúval kavargattam de nem kell rosszra gondolni csak csók meg ilyenek és Ő pont akkor nyitott be és nagyon féltékeny volt.
2015. febr. 7. 18:51
 6/6 A kérdező kommentje:
de miért csinálja ezt?:s egyik nap még megcsókol stb másik héten pedig azt mondja nem is tudja hogy tudott hozzám nyúlni?
2015. febr. 7. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!