Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan szó szerint rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan szó szerint rosszul vagyok az ilyen gondolkodású férfiaktól. Ugye nem csak ilyenek maradtak már?

Figyelt kérdés

Egyre inkább találkozom azzal, hogy a nőket (úgy általánosságban, az összeset) felszínesnek, pénzéhesnek, butának és válogatósnak bélyegzik, hihetetlen "meggyőződéssel", és BÁRMI nemi szerepekkel, kapcsolatokkal vagy akár teljesen hétköznapi dolgokkal (pl. munka) kapcsolatos témánál ezt tolják az ember arcába, mégpedig eléggé agresszíven. Hogy a nők így gonoszak, úgy flegmák, amúgy szívtelenek, nem értenek semmihez, csak bele akarnak ülni a jóba, kihasználni mindenkit és úgy en bloc a férfiak minden felmerülő problémájáért valahogy a nők a hibásak. Jönnek a "feminizmussal" (ami nem pont azt jelenti, mint amire ők használják) és a tényként beállított, amúgy szubjektív véleményükkel, ami szerintük cáfolhatatlan és kérdés nélkül el kell fogadni.

Ráadásul képesek még ismerkedésnél is rögtön ezzel kezdeni, hogy a nők ilyenek, meg olyanok... Ez valami új csajozós módszer? Pedig szerintem keveseknek imponál...

Egyre több ilyen férfival találkozom és miattuk egyre inkább elkezdtem undorodni ettől a nemtől. Én soha nem tettem ellenük semmit (hacsak a finom visszautasítás nem számít annak), mégis engem is sértegetnek az ilyen megállapításokkal.

Ugye léteznek még férfiak, akik nem ilyenek? Vagy ők már mind foglaltak?


2015. márc. 8. 23:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
36%
Én nem ilyen vagyok, bár látok alapot a sztereotípiáknak.
2015. márc. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem, nem foglaltak. Rossz helyen ismerkedsz :)
2015. márc. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
53%
Én sose általánosítottam, normálisan közeledtem, esélyt adtam az önbizalomhiányosoknak is, 99%-ban mégse mentem semmire. Vannak normális faszik, csak róluk a nők zöme nem vesz tudomást, vagy jönnek a "legyünk barátok" szöveggel.
2015. márc. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Vannak a világ másik részén..;)

Rossz helyen keresed pl ne a gyakorin keresd.

2015. márc. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
13%

akkor most cseréld ki a férfit nőre a nőt meg férfire a kérdésedben

naugye

2015. márc. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ez a reality show!
2015. márc. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Magoran ***** válasza:
56%

Hopp-hopp! Általánosítasz te is. Ráadásul nem is kicsit.

Egyébként ők a leghangosabbak, ezért veszed őket észre. Tudod, muszlim-dzsihádista, feminista-"feminazi", nép-a nép politikusai. Egyik sem ugyanaz, ne keverjük össze se őket, se az önsajnáltató férfiakat a férfi nem más képviselőivel!

Ja és az ilyenekkel vagy ne foglalkozz, hadd poshadjanak saját önsajnálatukban, hisz így sose lesz barátnőjük (márpedig pont ezért ilyenek, meg mert úgy érzik, elvesztették férfi szerepüket, amit így szintúgy nem fognak visszaszerezni...), vagy vállald fel a nehéz szerepet, és segíts rajtuk. Próbálj rácáfolni nekik, hogy nem minden nő olyan. Szerintem pont ezt akarják egyébként.

A döntés a tied. Én nem foglak elítélni egyik miatt se.

Csak kérlek, ne általánosíts, mert akkor olyan leszel a szememben, mint ők a tiedben.

2015. márc. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
61%

Óhh én pont ezért lettem férfiutáló. Ha elég önérzetes vagy lehet Te is az leszel. Az összes nyomorukat,sikertelenségüket a nőkre zúdítják. Elvárják a full nőt(csinos,vékony,okos,igényes,házias,sikeres) de az ilyen nőnek se legyenek igényei,különben egy pénzéhes r.banc,hogy nem CSAK a belső értékeket meri nézi(mintha ők azokat néznék.),ha nem jut nekik ilyen nő halálosan megvannak sértődve a nőkre. De azért lehet normális pasit találni, 6éve vagyok kapcsolatban, fantasztikus,normális párom van aki a pasik nagy részét szintén kiröhögi. Ő is látja milyen az "átlag" pasi az egyetem,a munkahelyén. siralmas.Úgy viselkednek,mint az óvodások 20-30 akár 40évesen is. Nem akarnak felnőni, inkább egy második anyukát akarnak,de persze csodálni kell őket,fényezni az egojukat,hogy azért férfinek érezzék magukat(közbe azt se tudják az elvileg mit jelent,csak azért várják el a tiszteletet,mert f.kuk van :D ). A felelősségtől irtóznak. Ezer évig tudnám még sorolni miket gondolok róluk. Volt nem egy pasi aki közölte velem,hogy a nőnek dolga kiszolgálni a férfit, merthogy alacsonyabb rendű,mint a férfi...

Am az a legnagyobb kamu,hogy az erősebbik nem.Lehet,hogy ez így volt régen mikor a hazát védték meg stb. de a mai világban a lelki teherbírás sokkal fontosabb,mint pl. hogy hány kg-ot bír el valaki, vagy mennyi izma van. Márpedig bizonyítottan a nők erősebbek és terhelhetőbbek érzelmileg,kitartóbbak,az érzelmi frusztrációval is jobban bírnak, vagyis a nő az erősebb nem. (nem hiába élnek tovább is). 24/l.

2015. márc. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
40%

Egyre inkább találkozom azzal, hogy a

nőket (úgy általánosságban, az összeset)

felszínesnek, pénzéhesnek, butának és

válogatósnak bélyegzik, hihetetlen

"meggyőződéssel"


ha nem ilyenekkel találkoznánk szinte mindig akkor nem alakult volna ki ez a felfogás. kicsit gondolkodj el, azon hogy nem csak a férfiak az idióták hanem a nők is.


a feminizmust nem csak sok férfi nem tudja mit jelent, de sok nő se tudja a pontos jelentését.

2015. márc. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó: Nagyjából egyetértek veled én is kiröhögöm ezeket a férfiakat, de azzal nem értek egyet hogy a nők lelki teherbírása nagyobb, vagy legalább is ne álltalánosítsunk.

Nemhiába van az hogy manapság sok nő miatt megy a válás, mert nem tud felnőni a gyerekneveléshez, bedepizik, és lelép másik pasival...mert az könnyebb út mint a saját életüket helyretenni, vagy csak a tetteik következményét(gyerek) felelősségteljesen viselni.

Meglehet nézni hol a több depis a nők, vagy a férfiak oldalán?

De én nem álltalánosítanék mert van nőben is férfiban is olyan aki kevésbé bírja a streszt.

2015. márc. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!