Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért várnak el a nők mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várnak el a nők mindent a férfiaktól, amíg ők semmit sem tesznek?

Figyelt kérdés
Nem csak az ismerkedésre gondolok, hanem más téren is. Csak állnak és várják, hogy történjen valami. Miért?

2015. febr. 10. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg bővebben?
2015. febr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Néhány személyes tapasztalatból általános megállapítást levonni a teljes női nemre nagyon nagy butaság. Én nő vagyok, és én is kivettem a részemet az ismerkedésből, én is bókoltam, én is hívtam a páromat randira, beszéltem a jövőről, kezdeményeztem közös kiruccanást, igyekeztem - a jó ízlés határán belül - csábító lenni, stb.


23/L

2015. febr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szandra87 ***** válasza:
Mert vannak magatehetetlen nők, akik várják a sült galambot...,és kényelmesebb úgy,ha a férfi intéz mindent. De hidd el, nem mindegyik nő olyan...jaj,hova is tartana úgy a világ.
2015. febr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

én az első lépéseket mindig meghagyom a férfinak.

Legyen szó csókról, első randikról, vagy ha már együtt vagyunk az összeköltözés témáról.

De hétköznapi dolgokban kezdeményezek én is, bókolok, szexben is lépek stb.


De mint nő jobb szeretem, ha bizonyos dolgokban a férfi lép először, talán azért mert így biztosan tudom hogy akarja és nem csak ráeröltetem :)

2015. febr. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, ismerkedésben szerintem ez így lenne normális (hogy a férfi kezdeményez). Más kérdés, hogy a feminizmus által oda jutottunk, hogy a nőknek minden ilyen privilégiuma megmaradt, viszont az összes "kötelességüket" (inkább általánosan elvárt viselkedési normájukat) elhagyták.
2015. febr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A többi lányról nem tudok nyilatkozni (és te sem), de magamról annyit mondanék, hogy.

1: Egyszer szerelmet vallottam egy fiúnak, de nem lett belőle semmi.

2: Mivel sajnos NAGYON félénk vagyok, ezért egész egyszerűen nem az, hogy nem szeretnék, hanem nem merek kezdeményezni.

És 3: Nem szeretnék kapcsolatot, úgyhogy már csak ezért sem fogok kezdeményezni, de nem is várom el senkitől sem.

2015. febr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!