Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy külföldi többre értékeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy külföldi többre értékeli az okos lányokat, mint egy magyar fiú?

Figyelt kérdés

Regisztráltam egy beszélgetős oldalra, de nem ismerkedési szándékkal, csak cseverészni. Találkoztam ott pár magyarral, akik IQ-szintje eléggé a minimumot súrolta (a sok idióta mellett, akik ismeretlenül betámadtak szex meg ilyesmik, és magyarok voltak!). Volt pár normálisabb is, de nem igazán szerettem beszélgetni, mert gyakran csak a semmiről fecsegtek órákig, amit untam. Amikor pedig beszéltem nekik arról, hogy van agyam, és mérnökire készülök (matek, fizikából milyen jó vagyok, de nem ment át dicsekvésbe), azután alábbhagyott a lelkesedésük, majd hagytuk is egymást.

Voltak az oldalon itt tanuló külföldi egyetemisták, akiken meglepődtem. Mindenhol azt hangoztatják, hogy 'ezeknek' mindegy, csak nő legyen. Voltak igaz köztük is olyanok, akik egyből a lényegre tértek, de a többség normális volt, sőt, még többre néztek, hogy egyetemre szeretnék menni, meg nem fekszek össze minden jött-menttel részegen. Nem nyumoltak, meg tiszteletben tartották, hogy csak az angolt szeretném velük gyakorolni, de még így is pár külföldi sokkal értelmesebbnek tűnik, mint néhány vérbeli

magyar 'férfi', holott lehordják őket mindennek.

Egyszer találkoztam egy külföldi sráccal, de nagyon aranyos volt, és szigorúan csak egy baráti kávézás volt, és tiszteletben tartotta, hogy nem akarok többet. Pár magyar még ilyen esetben is simán nyomult volna. Vagy csak én találkoztam eddig totális idiótákkal?


2015. márc. 8. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem ez nem nacio fuggo a kulfoldiek kozott is vannak orias taplok es ertelmesek is, tehat nem lehet kijelenteni, h minden magyar ilyen mert ez csak egy szemelyes tapasztalatbol fakado sztereotipia.


Nekem a parom kulfoldi es total normalis, viszont leven kulfoldon elek belefutottam mar egy ket kulfoldi idiotaba.Szoval ez szemelyisegfuggo.

2015. márc. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%

Többre, amíg meg nem keféli.

Ugye tudod, hogy a magyar "nőknek" milyen hírük van a könnyen kaphatóságukról?

Ha már magyarozni akartál tessék! :)

2015. márc. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én mit nem adnék egy reál beállítottságú okos lányért! :'(

19/f

2015. márc. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Egyszer olvastam kb. ugyanezt egy másik lánytól is,szerintem lehet benne valami. Én gyakran találkozom nyomulós, rámenős magyarokkal. :(


L20

2015. márc. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%

Én nem így tapasztalom.

Fent voltam egy nemzetközi közösségi oldalon.

És a szexelni akaró külföldiek írtak mindig.

Külföldön meg mikor megtudták hogy magyar vagyok egyből kezdeményeztek és fogdosni is próbáltak.

Egy török fickó meg egyből azzal jött hogy a magyarnők házasság előtt szexelnek. :///

2015. márc. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Nekem is az a személyes tapasztalatom, hogy a külföldiek jobban udvarolnak. A magyarok inkább azonnal a lényegre térnek (csak a szex érdekli őket). És ez azért kiábrándító. Vagy legalábbis én így jártam vele.
2015. márc. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Interferencia ***** válasza:
Túl kicsi a mintád, ne vonj le ezekből messzemenő következtetéseket.
2015. márc. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ha egy no"azt mondja,hogy:nem,az a legtobb esetben igent jelent.
2015. márc. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!