Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért becsülik meg a külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért becsülik meg a külföldi férfiak jobban a magyar nőket, mint a magyar férfiak?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elég kés élén táncolós kérdés ez, de megkérek minden válaszolót, hogy normálisan válaszoljon, sértegetés és pocskondiázás nélkül, ha lehet. A saját bőrömön is tapasztaltam ezt, de legfőképp több barátnőnél, ismerősnél. Sokuknak külföldi barátja van és boldog, kiegyensúlyozott kapcsolatban vannak. A magyar fiúkkal ez nem jött össze, pedig nem csak eggyel próbálkoztak, ahogyan én sem. Az én barátom olasz és a kapcsolatunk tökéletes. Az előző barátom német volt, vele is minden oké volt, de a magyarokkal nekem sem ment valamiért. Miért van ez? Nem általánosítok, biztosan van nagyon helyes magyar fiú is, csak mi nem bukkantunk rájuk, de nagyon sok az ilyen helyzet és nem értem, hogy miért. Fiúk, ti hogyan látjátok a dolgokat? 22/N.

2013. nov. 10. 20:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
5%
Mert az kell neked amit alig kapsz meg
2013. nov. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Egyrészt mert nem tudják, milyenek a magyar nők, másrészt mert a magyar nők is jobban megbecsülik a külföldi férfiakat, mint a magyarokat.
2013. nov. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Mert a nyelvi korlátok miatt idealizálják egymást. Nem értik eltérő anyanyelvvel egymás gondolkodását annyira, még felsőfokú nyelvi ismeret mellett sem.
2013. nov. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Mert egy idegen országban könnyebb csajozni.

Egy idegenre legtöbbször úgy néznek a nők, hogy ő biztosan más mint a többi férfi. Ráadásul akcentus stb és már a bokánál van a bugyi.

2013. nov. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én olaszul még nem beszélek, de németül mindketten tökéletesen beszélünk és nagyon hasonlóak vagyunk. Szóval nem erről van szó. Nálam valójában az, hogy ő pl. elismeri azt, hogy okos (nem okoskodó) és céltudatos vagyok, sőt, szereti is a határozottságom. De ugyanakkor egy magyar pasinál inkább éreztem azt, hogy visszafelé meg lefelé akarna húzni... :/
2013. nov. 10. 20:50
 6/14 anonim ***** válasza:
44%
tökéletes beszéd mellett sem tökéletes
2013. nov. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20%
Nos én 1.5 éve élek külföldön és hát egyszerűen annyi h a magyar nők többsége okosabb és szebb mint a külföldi nők nagy %-a. Itt lép életbe a "magyar nők szépek/szebbek" című klisé...
2013. nov. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
Fordítva is így van, skandináv nők nem ilyen anyagias, élősködő hárpiák.
2013. nov. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Már bocsi, de nem vagyok sem anyagias, sem pedig élősködő. Viszont a párom azt szeretné, ha ő gondoskodhatna rólam, mert kötelességének érzi ezt férfiként. Ő még a tradicionális családban hisz és valójában én is, de ettől még dolgozni fogok.
2013. nov. 10. 21:31
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert az atlag kulfoldi (nyugatit ertesz alatta gondolom nem nagydarab ukrant) ferfi szamara a magyar no szebb mint a kulfoldi nok, es az igenyei is lejjebb vannak.
2013. nov. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!