Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elmondjam neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam neki, hogy mit éreztem iránta? (Meleg-téma. )

Figyelt kérdés
Körülbelül 2 éve vagyok szerelmes egy haveromba. Szerencsére nem a közhelynek megfelelően a legjobb barátomba, úgyhogy legalább ennyivel megúsztam, de így is nagyon kikészített az elmúlt 2 év. A baráti körömből mindenki tudja, hogy meleg vagyok, és néhányan sajnos ezt a szituációt is. Mindenesetre idén elmegyek a suliból, és az ominózus személy is, akit most hívjunk Jóskának :DD Tehát Jóska fülébe eljutott a pletyka de egy kedves barátom jóvoltából ügyesen el lett tussolva az egész, mellékesen azt, hogy szeretem azt nem tudta meg, csak, hogy meleg vagyok. Fél éve robbant ki a pletyka, de kialudt az egész, és csak az tudta meg, hogy igaz e, akiben megbíztam. Nem is történt azóta semmi balhé :) Viszont Jóska is elmegy a suliból és én is, és mivel még mindig nem léptem túl rajta, gondoltam évzárón elmondanám neki, amikor már úgyis mindegy, hisz csak a reakciója érdekel. Amúgy tipikusan játsza a nagymenőt és a macsó sportolót, de ha egyedül van akkor iszonyúan jószívű és érzékeny srác, csak nagyon elfedi. Amikor a pletykát megtudta, akkor sem kezelte bunkón. Szerintetek? Negatív kommenteket légyszíves ne, ha valaki undorodik az ilyen témáról az fogja meg az egerét és klikkeljen arrébb, konfliktusok elkerülése képett :D Nagyon köszi a válaszokat előre is :)

2015. márc. 9. 19:52
1 2
 1/11 anonim válasza:
92%
Hát ha külön mentek, akkor lehet jobb, ha magaddal viszed a titkodat, lehet te pont azt látod benne, hogy nincs mit veszítened, de ha véletlen ő is érezne valamit, akkor azért lennél kibukva, mert elváltok. Inkább a most, vagy soha dolgot támogatom. Az év végi cucc mindenképpen halálra van ítélve ;)
2015. márc. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát de nagyon félek, a "most" résztől :D Ugyanis, ha (nagy valószínűséggel) nem érez semmit, akkor csak kínos helyzetbe sodrom magam a maradék időre vele és az osztálytársaimmal szemben. Mellesleg szinte kéthavi szinten váltogatja a barátnőit, kötve hiszem, hogy bármi esélyem lenne. Köszi amúgy a választ :)
2015. márc. 9. 20:12
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy lépned kellene, mert az év végén már késő lesz. Akkor majd hibáztathatod magad.
2015. márc. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nem mondanék neki semmit. Vagy van arra esély, hogy meleg? Ha igen, akkor sem gerjeszteném az újabb pletykát. Majd találsz mást, aki remélhetőleg viszonozza az érzelmeidet ;)
2015. márc. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az esély körülbelül egyenlő a 0,2%-al :D Az, hogy biszex az kb 2,5% :D Reális próbálok lenni. Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat :) Még mindig bizonytalan vagyok...
2015. márc. 10. 21:25
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha ilyen kicsi az esélye annak, hogy meleg, akkor NE legyél bizonytalan! Inkább szemlj ki olyan fiút akivel jutsz egyről kettőre ;)
2015. márc. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem... :) Hát nem is igazán reménykedtem abban, hogy összejövünk. Inkább az a kis "mi van ha..?" dolog miatt jött az ötlet, hogy akkor mondjam el amikor már úgyis mindegy, mert csak a reakcióra lettem volna kiváncsi. :D Nagyon köszi minden választ :)
2015. márc. 11. 07:16
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem HAGYD. semmi értelme feszegetni. pozitív következménye nem lehet. még ha meleg is, és kiderül, hogy te is bejössz neki, csak nehezebb lesz az elválás, és még átkozni is fogod magad, hogy nem léptél felé korábban.
2015. márc. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem... Köszi mindenkinek! :))
2015. márc. 12. 21:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát én ellenkeznék...én az utolsó nap, az évzárón burkoltan, de érthetően közölném vele, de aztán arrébb mennék, nem várnék sokat a reakcióra, ha rögtön válaszolaz csodás, de ha inkább hallgat akkor inkább hagyd ott...😖
2015. márc. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!