Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bámul mindig a srác, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámul mindig a srác, ha visszautasított?

Figyelt kérdés

Azért mertem kezdeményezni nála, mert mindig bámult (látásból ismerjük egymást, fb-on ráírtam, hogy van-e kedve ismerkedni, azt mondta, nincs). Azóta eltelt 3 év (2 év bámulás után írtam neki, azt gondoltam, talán félénk), ritkábban látjuk egymást, de ugyanolyan feltűnően bámul, visszanéz többször, mikor összefutunk. Ezt mire véljem? Mi értelme van ennek? 2x is ráírtam így kb. félél elteltével...

Srác 23, én 20



2015. márc. 9. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, elképzeli, hogy fojtogat és levegő után kapkodsz, amikor bámul
2015. márc. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Amilyen fura az a srác, kinézem belőle...:/
2015. márc. 9. 20:15
 3/8 A kérdező kommentje:

Na jó, nyilván nem :D

Látom hogy néz rám, és nem az a tipikus "de gyűlöllek, meg akarlak fojtani" nézés...


Most komolyan, minden srác azért pattog itt, hogy a lányok sosem bírnak kezdeményezni. Én léptem, és még egy normális választ sem kapok...

2015. márc. 9. 20:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert megteheti.
2015. márc. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Itt csak retardáltak vannak? Miért nem lehet normálisan válaszolni? Ja, hogy amikor nem tudjátok a nőt hibáztatni, nincs egy értelmes gondolatotok?
2015. márc. 9. 20:40
 6/8 A kérdező kommentje:
Sejtettem...:S
2015. márc. 9. 21:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csak félreértetted azt, hogy néz...

Én értettem már félre lány kedvességét és belezúgtam, majd kezdeményeztem és *KOPP*...


Sajnos megesik az ilyen. :\ Ez minden kezdeményezésben benne van, akármilyen nemű is az ember... 50-50% mindig!

De részemről becsülendő, hogy volt hozzá bátorságod!


24/F

2015. márc. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Igazából én arra gondoltam, hogy lehet van valami problémája, aszexuális vagy nem tudom..ilyesmi. Mert nem csak nézni szokott. Volt olyan, hogy hazáig követett, volt hogy követtetett a haverjával, mikor a haverjai meglátnak (mikor ő is ott van), mindig fütyülnek, maga elé enged, mikor megjelenek, abbahagyja amit csinál, és csak akkor folytatja, ha már elmentem, stb. Szóval elég sok jel utalt arra, hogy tetszem neki...ennek ellenére lehet hogy én gondolom rosszul, de igazából ezeket nem csak én látom így, mások is mindig mondták (azok is, akiknek nem mondtam semmit, hogy tuti, hogy tetszem neki...nem is az hogy néz, hanem ahogyan néz, és nem nézek ki ribinek amúgy, nem öltözködök kihívóan, nem sminkelem magam erősen, ennek ellenére gyakran megfordulnak utánam az utcán).

Szóval ha nem érdeklem, ezeket miért csinálja?

2015. márc. 9. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!