Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az osztályból egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az osztályból egy srác visszautasított, és bár megígérte nem mondja el senkinek, attól még valószínű ki fog derülni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 18. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
50-50% ha rendes akk nem ha kicsit pletykásabb akk csak a haveroknak akik nem valoszinu hogy továbbadják de nem ismerem oket szval bármi lehet...de ne izgulj e miatt ilyen mindenkivel előfördul aki ember:)))
2013. jan. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem nagyon vannak haverjai.
2013. jan. 18. 21:56
 3/4 anti paladin ***** válasza:
Innen ezt nem könnyű megállapítani. De ettől te nem leszel kisebb a többiek szemében.
2013. jan. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem nem fogja elmondani.azt tapasztaltam,hogy a pasik többsége szerencsére nem pletykás :)

emlékszem,amikor én ráírtam arra a srácra aki tetszik,és lehet hogy kicsit túl nyomulós voltam.nem írt vissza.másnap alig mertem suliba menni,de csak mosolyogva nézett rám,de nem mondta el senkinek :) azóta még jobban szeretem,hátha egysuer lesz belőle valami.... :)

nyugi

2013. jan. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!