Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van két srác. Egy aki szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van két srác. Egy aki szeret engem, egy akit én szeretek. Ha kialakulna vmi olyan dolog h csak az egyiket menthetném meg vmitől melyik legyen az?

Figyelt kérdés

A kérdés csak tételezés. Tényleg ilyen helyzetben vagyok hiszen a srác akinek én tetszem a barátom és túl van 3 csalódáson, de én nem érzek iránta semmit. Nem akarom én is megbántani. Azonban a másik srác nekem tetszik, de ő rám csak úgy tekint h szép vagyok mint lány de csak barátok vagyunk. Rég óta fenn áll ez a helyzet, ebben az a rossz h a barátságom megromlott az egyikkel a másikkal pedig csiga tempóban javul de ugyanakkor romlik is hiszen mindig rájövök h nem jó srácba estem bele. Rengeteg lány van akinek tetszik és én ezt tudom. Ő tudja h nekem tetszik de attól félek h kihasznál és a hátam mögött jókat röhög rajtam, amikor én semmi olyat nem teszek ami erre okot adhatna. Megbántott már jó párszor de mindig megbeszéltük. Az is a félelmeim közé tartozik vele kapcsolatban h megígért nekem vmit de másoknak mást mondott ami a fülembe jutott. Erről ö nem szólt semmit.

Kérek mindenkit ha előfordult már vele vagy tud tanácsot adni az írjon mert nem tudom mit csinálhatnék.


2015. márc. 9. 20:42
 1/1 Bekken'Bauer ***** válasza:
Hát :/ ez bonoylult aki téged szeret ,és lépsz, hazavágod őt vele... aztán ha új útba bocsátkozol akkor meg lehet te koppansz. keress stabil lehetőséget, próbáljátok meg fellenditeni a kapcsolatot előszor!
2015. márc. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!