Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom elérni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom elérni, hogy további szinte lépjen a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Van egy férfi idősebb mint én, ő kb. 40-45 éves én pedig 23 vagyok. Vannak gyermekei de elvált. Gyakrabban lájuk egymást az utóbbi időben és úgy érzem közös a szimpátia mindkét oldalról. Iskolai keretek között szoktunk találkozni de nem tanít és nem is fog. Viszont lesznek közös "munkáink" amely során gyakrabban láthatjuk egymást az elkövetekzendő időben. Hogyan tudom ezt a szimpátiát erősíteni? Közelebb kerülni hozzá?

Kicsit félek, hogy gyerknek kéz meg ilyenek, ezt szeretném elkerülni. Ami lehetőség van még, hogy ő is jár egy tudományos körbe ahova én is.

Esetleg itt vagy ez után tudok beszélni vele.

Valaki tudna ötletek adni vagy seját tapasztalatot mesélni?

Láttok-e rá esélyt, hogy ebből lesz valami vagy nem valószínű?


2015. márc. 10. 00:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a szürke 40-45 árnyalata lesz.
2015. márc. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 zsici:D ***** válasza:
63%
Vidd végig a pályát, boss fight és boom!
2015. márc. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kérlek értelmes válaszokat írajtok!
2015. márc. 10. 00:35
 4/5 anonim ***** válasza:
küldj neki jeleket amiből leszűrheti, hogy tetszik neked, és ha bejössz neki akkor valószínűleg kezdeményezni fog.
2015. márc. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Van egy férfi idősebb mint én, ő kb. 40-45 éves én pedig 23 vagyok. Vannak gyermekei de elvált. Gyakrabban lájuk egymást az utóbbi időben és úgy érzem közös a szimpátia mindkét oldalról. Iskolai keretek között szoktunk találkozni de nem tanít és nem is fog. Viszont lesznek közös "munkáink" amely során gyakrabban láthatjuk egymást az elkövetekzendő időben. Hogyan tudom ezt a szimpátiát erősíteni? Közelebb kerülni hozzá? "


Sehogy, ha normális nő lennél, ezt fel is fognád. De mivel más hajt, teszel rá, így engem se érdekel tovább a dolog... teszek rá. Szar lesz, készülj fel, ha összejön is, de te tudod kivel mikor létesítesz intim viszonyt. Sajnállak....

2015. márc. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!