Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne túl tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne túl tenni magam rajta? (meleg)

Figyelt kérdés

Meleg vagyok és van a baráti tarsasagunkban egy srác aki túlságosan bejön, amikor több napra elmegyünk ezzel a baráti társasággal valahova ami elég gyakran van akkor nagyon rossz érzés hogy soha semmi esélyem nem lehet nála. Nem tudom ha lesz valamikor barátnője azt hogy fogom kibirni :( ezért vagyok nagyon kétségbe esve, mi lesz, meg kell szakítani minden baratsagomat vele is meg a többi bbarátommal?

Köszönöm a tanácsokat előre is.

19f


2015. márc. 10. 01:35
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
vedd rá, h legyen meleg .DDDD
2015. márc. 10. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ha ez a srác, aki tetszik nem homoszexuális vagy biszex, akkor smmi esélyed nincs. Ezt tudatosítsd magadban. Szerintem kár lenne ezért megszakítani a kapcsolatot a barátokkal. A fiúval óvatosan, ne legyél vele távolságtartó, sem túlzottan kedves. Próbálj meg olyan fiút találni magadnak, akivel van esély rá, hogy összejön a vonzalom mindkettőtöknek.
2015. márc. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell még ilyen hamar törődnöd ilyenekkel, nem kell lekötelezni magad ilyen hamar. Attól függetlenül kérdezz rá hogy meleg vagyis ha felvállalod. Ha nem hát akkor nem tudom kérdezz rá hogy volt-e már barátnője... van-e valami alakulóban már
2015. márc. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!