Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet talalni olyan lanyt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet talalni olyan lanyt, aki jol oltozik, gyakran hord minit, illetve szexis ruhakat, de rendes, kedves? Vagy ritkak, mint a feher hollo?

Figyelt kérdés
2015. márc. 10. 08:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Én egy időben így öltöztem, de őszintén szólva hamar elegem lett belőle. Ha ugyanis egy nő szexisen öltözködik, a férfiak úgy gondolják, hogy onnantól ők bármit megengedhetnek maguknak. Nem lehet az utcán úgy végigmenni, hogy ne lássam, hogy bámulnak, stb. Attól meg az ég óvjon, hogy egy építkezés mellett el kelljen sétálni!

Elég hamar rászoktam arra, hogy a szexi ruhákat csak itthon hordom, utcára legfeljebb akkor, ha a párommal megyünk valamerre.

2015. márc. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vannak,jön a nyár és meglátod sok lány vesz majd fel szoknyát :)
2015. márc. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy a nyarral egyutt megno a szoknyas csajok szama. De nem minden csajon all jol a szoknya, plusz a jol oltozottseg nem csak abbol all,hogy egy nap van valakin 1 szoknya.
2015. márc. 10. 09:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyennel még nem találkoztam.
2015. márc. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szexis ruhákat ugyan nem hordok, viszont szerintem jól öltözködöm, imádom a szoknyákat is, abból hordok minit is. És nem önfényezés, de azért rendesnek tartom magam.
2015. márc. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

A kettő kizárja egymást. Keres inkább normális kinézetű lányt. Már ha kapcsolatot akarsz!

Az első válaszoló példája egyébként tanulságos eset. Az jó, hogy rájött arra, hogy a kinézetével csak provokál, és ara is, hgy ezeket a ruhákat csak otthon érdemes hordani, ám még neki is csak félig nőtt be a feje lágya, mert írta felveszi őket, ha a párjával megy valahova.

2015. márc. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
A kettő akkor is kizárja egymást :d
2015. márc. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kettő akkor se zárja ki egymást :d
2015. márc. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!