Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tetszik a páromnak annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszik a páromnak annyira az öltözködése, illetve az hogy nem is nagyon foglalkozik azzal hogy "igényesebben öltözködjön". Hogyan tudnám ezt megmondani neki hogy ne sértődjön meg vagy hogy menjünk el együtt ruhákat venni?

Figyelt kérdés

1,5 hónapja vagyunk együtt,minden tökéletes lenne,kedves aranyos,de nekem nagyon fontos az hogy valaki milyen ruhákban jár vagy hogy változatosan öltözködjön,hisz én is igy teszek.Tudom ha igazán szeretem nem ezen mulik de mégis zavar.Hogy mondjam meg neki hogy jó lenne ezen változtatni?:)

21/L


2010. jan. 4. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
miért akarod, hogy divatmajom legyen? nincs is jobb a természetes férfinél.
2010. jan. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem akarom,hogy divatmajom legyen csak annyit hogy ne mindig ugyanabban az egy-két ruhában legyen.Gáz ezt igy leírni is de van szerintem kb két pulcsija az egyiket szerintem én már rég kidobtam volna,mert már látszik rajta hogy ezer éves..És zavar..Tehát a kérdésem továbbra is az hogy hogy mondhatnám ezt el neki anélkül,hogy megbántsam?Hiszen ez nem olyan nagy probléma,lehetne rajta könnyen változtatni..
2010. jan. 4. 15:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat, hogy anyagilag nem tudja megoldani, vagy az ízlése annyira eltér azoktól a ruháktól amiket manapság az emberekre "kényszerítenek", hogy nem tud újítani a ruhatárán.. Szerintem ezt semmiképpen ne vesd a szemére, ha szereted, akkor ezért nem megy tönkre a kapcsolatotok.. Azonkívül a kevés ruhát is lehet gyakran mosni... talán ezért tűnnek réginek. Lehetsz igényes akkor is, ha nincs tele a szekrényed. Egy lánynak ez fura, hiszen gyakorlatilag elvárják az emberektől, hogy mindig úgy nézzenek ki mint akik most léptek ki egy magazinból. Ha igazán szereted és vele akarsz lenni, toleráns maradsz vele és a stílusával.


~RB.

2010. jan. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

másfél honap kevés ehhez

most még legyél türelmes,és ha váletlen meglátsz rajta olyat ami tetszik,akkor azt dicsérd meg

idővel megtudod ugyis,hogy anyagilag hogy áll

ha jól,akkor fogd kézen,kisérjen el téged vásárolni,és közben mondhatod,hogy neki mik állnának jl,fel is probáltathatod vele,hátha megtetszik neki

ha nem áll jol,akkor meg tőled is kaphat 1-2 felsőt,alkalom mindig akad

(mondjuk én párom meg utál vásárolni,mindg anyukája vett neki mindent,most átvettem ezt a szerepet,őt nem lehet elráncigálni sehova,legjobb esetben is megveszi az első utjábakerülőt,felprobálni se hajlandó:D)

2010. jan. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahelyett hogy itt kérdezősködj,olyan emberektől akiknek fogalmuk sincs a pasid anyagi helyzetéről inkább menj és ha megengedheted magadnak a változatos öltözést,akkor menj el vele és vegyél egy pár ruhát neki.Veszel magadnak kevesebbet,és igényed szerint öltözteted a fiút...ÉS NE RINYÁLJÁL mert lehet őt nem tudja tartani apuci meg anyuci,vagy ha igen ,akkor is lehetnek más kiadásai ami neked nem.Na pá te pláza akármi...
2010. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó,azért nem kell a Kérdezőt leócsárolni. Azt viszont én sem értem, hogy Neked ez miért lesz jó. Nyilván jó megjelenés, meg minden, de mi van, ha Ő nem olyan beállítottságú? Ha Neki tökéletesen megfelel, hogy felkap egy pólót egy gatyával és magasról tesz a kinézetre? Az én barátom is ilyen és nekem hiába fontos nagyon, hogy mi van rajtam, Ő az 5 éves rocker pólójában, a szakadt farmerjában és a kezeletlen, félhosszú hajával és borostás arccal érzi jól magát. Ő ettől férfias és büszke vagyok rá, mert nem olyan, mint a többi srác. Én kifejezetten undorodom a divatmajom pasiktól, mert jó az, ha egy srác igényes, de nekem a barátom úgy tetszik, ahogy van. Ne akard megváltoztatni, főleg ne 1,5 hónap járás után. Ha ennyire nem tudod elviselni az öltözékét, akkor ott már problémák vannak. Engem még az sem érdekelne, ha a barátom ugráló paradicsomnak öltözne be, az iránta érzett szerelem nem változna.

17L

2010. jan. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jól van értem én hogy lehetnek anyagi gondjai,én meg megengedhetem magamnak hogy több ruhát vegyek..Amugy persze igényes,meg tuti mossa a ruháit meg ilyenek,nem is az a gondom hogy nem sok van neki hanem inkább az hogy azokon is látszik hogy már eléggé elnyűtt..nem tehetek róla,de zavar.Másfél hónap után meg hogy vegyek neki ruhát?Egy kicsit szerintem az is gáz lenne,meg fogalmam nincs hogy milyen méret,stb még nem vettem soha fiunak ruhát..És most nehogy elítéljetek mert engem csak a külsőségek érdekelnek,tudom hogy nem ez a fontos,csak nálam mindig is fontos volt a csinos,változatos öltözködés..
2010. jan. 4. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!