Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek akar valamit? 15l...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar valamit? 15l és 35 f

Figyelt kérdés

Olyan fél éve szoktam beszélgetni egy férfival. Semmi sex inkább állatok de más is. A múltkor beszéltem vele és később visszament és kérdezte hol a csajszi? Már 3 szor voltam nála megnézni a nyulakat.

Amúgy még otthon lakik. Még sose láttam h lenne nője. Még két testvére otthon lakik. Alkoholista de nem látszik meg rajta ha beszélünk de amikor kérdezte hol a csajszi akkor már elég spicces lehetett. Az apja szerint az öccsével megragadtak a fiú korban. Aránylag jól néz ki. De nem tetszik de regen lehet azt hitte.

Szeret velem beszélgetni vagy belém zúgott?



2015. márc. 10. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hát nem hiszem :D
2015. márc. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kort is irtok a vélemény mellé?
2015. márc. 10. 15:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Én kerülném. Gázos helyzet. Lehet kivan éhezve, sőt, inkább tuti. Elkap és nézhetsz kétfelé. Ha megakarod dugatni magad egy kiéhezett alkesszal, akibe pedo hajlam is van, hát egészségedre.
2015. márc. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Amúgy még nem láttam hogy bámulna csak hogy a múltkor visszajött es kérdezte hol a csajszi az gondolkodtatott el. De altalaban nem vok egyedul amikorbeszelek vele csak amikor lementem hozza.
2015. márc. 10. 15:26
 5/10 A kérdező kommentje:
Aránylag normális de csak azert állok vele szoba aki idegbeteg azokat nem birom.
2015. márc. 10. 15:29
 6/10 A kérdező kommentje:

A szomszédja gyerekei is bírják

Beszélgetni jó vele

2015. márc. 10. 22:13
 7/10 A kérdező kommentje:
Légyszi írjátok oda a kort éss a nemet!
2015. márc. 10. 22:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha akarna tőled valamit szerintem már lépett volna,vagy azért nem lép mert a korod miatt parázik,esetleg nem kezdeményező típus mint pl én sem... 31 F
2015. márc. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na igen. Szerintem aki akar vmit az hamar a lényegre tér.
2015. márc. 15. 17:39
 10/10 A kérdező kommentje:
Es inkabb pasik írjanak ne a mindenkibe pedofilt látó kislanyok
2015. márc. 15. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!