Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt egy lány, de akár fiú is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt egy lány, de akár fiú is elmagyarázná, hogy miért ilyenek a lányok?

Figyelt kérdés

Mikor nagy ívben szarok rájuk akkor nap, mint nap keresnek, randira hívnak stb... Aztán mikor érzek vmit irántuk és már én is szeretnék többet és elkezdem keresni őket, randira hívom... Akkor 360 fokos fordulat, hogy ez nekik gyors, meg akkor már nem is akarnak...

Legutóbb is egy barátnője keresett fel titokban, hogy miért nem nyitok felé, miért nem keresem, mert a barátnője járna velem és mindig neki panaszkodik, hogy én leszarom őt... Aztán elkezdtem vele törődni és most már ő szar le...

Érti ezt valaki?


2015. márc. 8. 21:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
nők
2015. márc. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%

Néha mi sem értjük magunkat, nyugi.

Bár ilyesféle dolgokban én legalább tudom, mit akarok. :D

19/L

2015. márc. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%
erre nincs magyarázat, egyszerűen ilyenek a nők.
2015. márc. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
28%
Ne próbáld megérteni csak szard le őket :D
2015. márc. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%
Annyira szeretem, hogy az ilyen egyedek miatt általánosítanak minden nőt. Van olyan is, aki tudja, hogy mit akar, nem csak hülyít mindenkit. Az már egy másik dolog, hogy akit én akarok, az engem nem akar.
2015. márc. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
Kis apró javítás: 180°, nem 360°, utóbbi az nem jelent változást..
2015. márc. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
18%
mert megtehetik.
2015. márc. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%

Nem mindegyik de van egy rétegjük aki azért ilyen, mert az kell neki amit nem kaphat meg, és amíg nem kapja meg azt a pasit addig elbizonytalanodik, hogy ő mégsem olyan tökéletes és mégsem olyan jó csaj magyarán mondván, de ha megkapja mint a többit akkor megint el lesz telve magától, hogy "na megmondtam, hogy jó csaj vagyok"


De mondom csak egy részük :)

2015. márc. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
58%

"360 fokos" véletlenül nem 180fokot akartál írni?

Amúgy ez ismerős, a válaszokra, én is kíváncsi vagyok. :)

2015. márc. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
#6 basszus tényleg xD mérges vagyok ezért a hiba :D de akkor legyen inkább 90 fok és akkor egyfajta kitérés :D
2015. márc. 8. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!