Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig ugyan az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig ugyan az a típusú férfi tetszik meg? (külső tulajdonságok

Figyelt kérdés

Az a bizonyos típus küllem: magas, vékony(nagyjából 180 cm, 60 és max 70 kg közt), barna hajú, barna szemű. A szemszín változó, de többnyire barna szokott lenni. Még az arckarakter is és a mentalitásban is van némi hasonlóság. Nagyon nincs ideálom, de valamiért mégis ez a típus talál meg. Egyszer régebben összevetettem az exeim képeit és akkor fedeztem fel ezt. Azóta ha ismerkedek, állandóan belebotlok ebbe a típusba.


Van ennek valami tudatalatti munkálkodása? Mert már az is eszembe jutott, hogy azért vonzódok annyira ehhez a típushoz, mert pótolni akarok egy-egy személyt az életemben(pl régi szerelem) aki így nézett ki. Jobban nem tudom megfogalmazni, de remélem érthető.


22L


2015. márc. 10. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor lehet én is tetszem neked. :P
2015. márc. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

fogalmam sincs, de velem is folymaatosan ez történik

van ideálom, és csak azért is az ellenkezőjével hoz össze a sors

2015. márc. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
ugyanez vagyok csak fekete hajam van :D lehet már találkoztunk :D 22/f
2015. márc. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Olyan messzemenő kijelentést nem tennék hogy pótolni akarnál valakit. Egyszerűen ez a típus jön be neked, ezt vagy bevallod magadnak vagy sem. Tényleg megfigyelhető hogy valakinek az exei elég hasonló tulajdonságokkal bírnak. Teljesen normális. Vagy ha megnézed az exeid új párjait, azok pedig rád fognak hasonlítani. Én is megfigyeltem.

36f

2015. márc. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert nőből vagy. A nőknek mindig van egy ideáljuk külsőre, még ha te nem is ismered el, és ettől nem hajlandók eltérni.
2015. márc. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vagy egyszerűen csak ez tetszik neked
2015. márc. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is mindig ugyanolyanok jonnekbe^^
2015. márc. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!