Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt derül ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt derül ki valakiről hogy a tinikre vagy gyerekekre bukik?

Figyelt kérdés
Fél éve szoktam vele beszélgetni 35F semmi szexuális. Csak a múltkor beszéltünk és és később amikor már nem voltam ott visszament és megkérdezte hol a csajszi. amúgy jó vele beszélgetni nem akarok tőle semmit.

2015. márc. 10. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:

te hany eves vagy?

sztem tok mindegy ott legbelul ott felizgul rad vagy sem. a lenyeg hogy ezt erolteti es kimutatja vagy sem.

2015. márc. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

15 L

Az nem lehet hogy csak úgy szeret velem beszélgetni?

A Szomszédok gyerekei is bírják

2015. márc. 10. 21:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Én dugnálak 34/F
2015. márc. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hat ha neki eppen van egy veled egykoru lanya akit nagyon szeret,akkor lehet hogy emlekezteted ra es azert.

de sokkal valoszinubb hogy tetszik neki az alakod. viszont mondom, onmagaban ebben nincs semmi rossz. egy sexis veled egykoru lanyra siman lehet hogy a rokonsag 90%a ragerjed. ferfiak vagyunk..

a ragerjedest a pedofiltol annyi kulonbozteti meg hogy az elozo tiszteteleben tart es nem eroltet semmit, mig az utobbit csak a sajat vagyai erdekli.

amugy ha kuldesz egy kepet privatban megmondom egybol hogy mirol van szo:D 24f

2015. márc. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon vékony vagyok, nincs nagy fenék-mell, egy kicsit fiatalabbnak nézek ki
2015. márc. 11. 13:56
 6/9 A kérdező kommentje:
Amúgy udvarias
2015. márc. 11. 13:58
 7/9 A kérdező kommentje:
Otthon lakik a két testvérével és a szüleivel. Nincs gyereke. De a húgának a gyereke is ott lakik
2015. márc. 11. 13:59
 8/9 anonim ***** válasza:

elozo vagyok: hat ha nincs felesege akkor biztos lehetsz benne.

tudod az ember egyszeru leny, valami motivacioja mindeg van. es valjuk be ha nem sexualisan tekint rad akkor egy 35eves egyedulallo ferfit nem kene gyakran erdekeljen hogy mi tortent veled a suliban meg, hogy vagy meg micsi. max havonta egyszer.

mire o lesz 40 te addigra erett fiatal 20eves csaj. valoszinuleg ezis jar a fejeben:D

2015. márc. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ő inkább az állatokról szeret beszélni
2015. márc. 12. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!