Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek így ellehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így ellehet dönteni valakiről, hogy egyedülálló vagy pedig kapcsolatban van?

Figyelt kérdés

Pár éve olvastam egy tuti tippet arról, hogy hogyan lehet kiszűrni, hogy ki él párkapcsolatban, ma pedig újra eszembe jutott és gondoltam megkérdezem.

Ugye sokan panaszkodnak hogy a hátukon nem tudják összeérinteni a két kezüket, mert nagy a hátuk, nem elég hajlékonyak, kövérek, stb. Na most ha az ember párkapcsolatban él, akkor ott van neki a másik, aki segít és megmossa fürdésnél, mert egyedül nem tudnák.

Szóval akkor szerintetek is azok az emberek egyedülállók, akiknek piszkos a hátuk?


2014. júl. 16. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:

És aki szingli, és eléri a hátát?

Mert túl magas és vékony a srác, ezért nincs senkije?

2014. júl. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
édesistenem :D Az utolsó mondatnál hangosan felnevettem! :D
2014. júl. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legfeljebb azoknál a kövéreknél igaz akik egyedül vannak. Bár ők ishasználhatnának kefét vagy valamit.
2014. júl. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És ha van cselédjük?
2014. júl. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont! Jót nevettem! xD
2014. júl. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hátkefét már jó pár 100 éve feltalálták és az okosabbja használja is rendszeresen.
2014. júl. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!