Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha rájöttem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha rájöttem, hogy magányos vagyok, és már nem elég az, amit kapok, nem elég a ribiskedés?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, aki szereti a fáradalmakat bulizással levezetni. Az önbizalmam az egekben van a sok pozitív visszajelzéstől, ami kaptam. Ki is használtam őket, és kb. tizedikes koromban elkezdtem mindenféle srácokkal "kavarni". Kaptam szerelmi vallomást is, annak is adtam egy esélyt, aztán amikor meguntam, továbbálltam. Bulikban imádtam összeszedni random embereket, imádtam (bár még most is szeretek) ismerkedni, beszélgetni, csókolózni, esetleg többet is (viszont még szűz vagyok). Szerettem, hogy mindig volt kivel beszélgetnem a suli folyosóján, vagy akár órákon is. Amikor elmentem fesztiválozni, összeszedtem egy franciát, két hollandok meg egy belgát, azokkal is beszélgettem, a sátrukban aludtam, stb.

Szóval elítélendően viselkedem, nem nőiesen, ribisen, de én ezt élvezem/élveztem. Nyugodtan beolthattok, tudom, hogy igazatok van, a kérdésem most nem erre irányul.

Nemrég voltam bulizni, táncoltam egy sráccal, aztán hamar rátért a nyakamra, stb. Élveztem, a nyakam a gyenge pontom, de aztán egyszer csak bekattant valami... Nem volt olyan, mint régen. Nem érdekelt. Aztán már csak fapofával hallgattam, hogy bókolgatnak nekem, csak hogy ágyba vigyenek. Meguntam. Otthagytam őt, és inkább kimentem egyedül a teraszra. Odajött hozzám egy évfolyamtársam, ő is valószínűleg többet akart, és életemben először én csak mosolyogtam, és beszélgetni akartam. Vagy inkább egyedül lenni.

Eszembe jutott, hogy általános iskolában mindig piszkáltak, hogy kövér vagyok. Lefogytam 17 kilót, és most már tapadnak, amit eddig kihasználtam, de most már úgy érzem, túlzásba estem, és most azt szeretném, hogy valaki inkább öleljen meg, vagy menjünk el a délután valahová. Esetleg elveszíteni a szüzességem. Mert azt kapcsolatban szeretném, így terveztem.

Ti éreztetek már ilyet? Mi ez? Kiégtem, vagy mi? Mit kezdjek ezzel az érzéssel? Az egyetemen mennyire lehet ismerkedni egy magamfajta lánynak (alkalmazott közgazdaságtanra megyek)? Nem fognak ler#bancozni?

18L


2015. márc. 10. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
csak szűzkur va voltál. xd
2015. márc. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Már nem elég.
2015. márc. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Virtuális ölelés elég?
2015. márc. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#1 Tudom. Nem kell mondani :D
2015. márc. 10. 20:54
 5/9 Hardy Weinberg ***** válasza:
Nyugi, az egyetemen majdnem mindenkit leribiznak, vagy leqrafiznak, ok nélkül is. Az életedből pedig nem kell részletes felolvasóestet tartanod. Ismerkedés meg bárhol mehet.
2015. márc. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A legjobb barátnőm is ilyen és ő is 18 éves. Teljesen olyan mintha ő írta volna (de tudom, hogy nem). Remélem, hogy ő is így gondolja majd idővel, mint ahogy most te. :)Én is többet akarok tőle, de én komoly kapcsolatot, nem csak kavarni vagy megdugni és kész...


Amúgy, hogy a kérdésre is válaszoljak az egyetemen nem kell tudniuk arról, hogy te mennyi fiúval kavartál, aztán hátha sikerül valamelyik fiúval komolyabban megismerkednek akik iránt érzelmeket is táplálsz majd. :)

2015. márc. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

tipikus szűzk_rva esete, hány ilyet felszedtem gimisként, ezernyi különféle életút de ugyanaz a vége. igen, kiégtél, de ha lehet ilyet mondani, pont a legjobbkor, egyetem előtt.

ott új életet kezdhetsz, senki nem fogja tudni hogy te hány sráccal kavartál szóval megnyugodhatsz, új esélyt kapsz.

21/F

2015. márc. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amit te önbizalomnak hívsz az nem az, az belülről jön, nem attól függ, hogy mások mit mondanak. Ezért is piszkáltak azzal, hogy kövér voltál, most pedig jól esett neked, hogy bebizonyítottad, hogy nincs igazuk. Akinek van önbizalma annak nincs szüksége arra, hogy minden pasi odalegyen érte. Kiégtél, de nem azért, amiért te gondolod, hanem mert hiába dicsérnek agyon ez nem elég, ettől nem változott semmi.
2015. márc. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utolsó, de, ez pontosan az. Sosem éreztem anno, de most épp azért érzem, amiket mások gondolnak rólam. Nem, egy önbizalommal rendelkező embernek nincs szüksége mások rajongására, inkább fordítva van. Attól lett önbizalmam, hogy rajonganak értem, és hogy végre nem vagyok egy szíros csaj, akit nem vesznek emberszámba. Meg is mondtam közülük egy-kettőnek. Lehet, hogy ez átmeneti, és elmúlik, de ez önbizalom. Hirtelen felemelkedő önbizalom.

Rengeteg minden változott azáltal, amik történtek velem. Arra gondolsz, hogy a régi bizonytalan személyem még mindig bennem van, és ezért érzem így magam? Nem tudom. Lehet, hogy ez is benne van. Viszont nem arra vágyom, hogy mégjobban körberajongjanak. Hanem arra, hogy egy valaki rajongjon értem, más ne.

2015. márc. 10. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!