Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért nem merik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem merik kimutatni, ha tetszik nekik egy fiú, meg éreznek valamit iránta?

Figyelt kérdés

pontosan az ellentétét teszik, úgy tesznek mintha nem érdekelné őket, játsszák az elérhetetlent, szívatják mindig, meg még véletlenül sem akarják hogy a fiú megtudja, hogy tetszik neki.


Nem értem...



2015. márc. 11. 10:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt csak az éretlen csajok teszik. Egy értelmes felnőtt nőre ez nem húzható rá.
2015. márc. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A visszaéléstõl való félelem miatt.
2015. márc. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Azért mert nyuszik, és úgy gondolják, hogy úgyis a pasi dolga hogy kezdeményezzen és meghódítsa őket.
2015. márc. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

A mai világban a fiatalok körében szinte az összes fiú és lány már csak a komolytalan dolgokba megy bele, és arra hajtanak hogy minél hamarabb megkapjanak valaki aztán fokozatosan a kukába dobják.

Személy szerint, 17 éves vagyok, szűz, és még nem volt sohasem pasim. Hozzáteszem nem csókolóztam még sosem! Mindez amiatt van, véleményem szerint, hogy a mai fiúk zöme már nem "férfi". Egy ici-pici példa, hogy például a buszon sem adják át a helyet.

Na, most jön az, hogy biztos nagy okostojás, meg eltökélt izé lány lehetek, pedig teljesen az ellenkezője. Imádok öltözködni, imádok stílusirányzatokat követni, és csak azt teszem amit az eszem jónak lát. Eljárok egy-két helyre természetesen, de nem úgy ahogyan a mai világ teszi.

Nem tartom magam emiatt különcnek, csak egyszerűen normálisnak. Hozzátenném, hogy elég sok ember emiatt közösít ki...pedig éppen ők a butácskák.

A kérdésedre pontos választ adva, a normális lányok, akikhez normálisan közelednek a fiúk, azok éppen attól félnek, hogy ő is csak olyan mint a többi. Megfektet aztán ennyi. A rendes leányzók ettől félnek. Meg van köztük olyan is aki nem röhögcsél, flörtöl már az első szónál is, hanem kedvesen válaszol:)

Rengeteget tudnék erről mesélni.

Na mindegy:) Ha van kérdésed még én szívesen válaszolok.:)

2015. márc. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ja és attól, hogy egy lány nem kezd el veled vihogni meg ilyenek még simán tetszhetsz neki!:)
2015. márc. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 emmuska1129 válasza:
Mert lehet hogy fél attól hogy a fiú hogyan reagál rá és mert erősnek akarja magát mutatni
2015. márc. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én azért mert mindig rettegtem a visszautasítástól. Mert végül rávettem magam hogy lépjek, de mindig lepattintottak, így legközelebb mégjobban be voltam tojva. Mostmár senkihez nem közeledek, és még ha együtt vagyok valakivel, akkor is félek hogy igazán nem is szeret. Jót tett nekem a tinikor (nem).

21/L

2015. márc. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Na én pont azt akartam, hogy megtudja. Így is lett az osztálytársam, de én nem tetszek neki egy kicsit sem. Nem is beszélünk meg semmi. Úgyhogy van kivétel.
2015. márc. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

mert félünk a visszautasítástól és nem bizunk eléggé magunkban, hogy tényleg bejövünk az illetőnek.

a lányok 99 %-a szereti, ha a pasi a kezdeményező, magabiztos.

2015. márc. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a fiúk nem merik kimutatni.
2015. márc. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!